Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Iedzīvotāji iebilst moduļu mājām Kārklu ielā

Alūksnes novada pašvaldība šogad, 2. februārī noslēdza līgumu ar SIA “Sanart” par moduļu māju projektēšanu un būvēšanu personām ar garīgām veselības problēmām Kārklu ielā 5, Alūksnē. Blakus esošās Torņa ielas iedzīvotāji to neatbalsta, tādēļ skaidrot situāciju aicināja vēlreiz laikrakstā. Šāda vizualizācija (attēlā) tapusi plānotajām moduļu mājām Kārklu ielā 5, Alūksnē. Šobrīd vēl norisinās būvprojekta izstrādes process, līdz ar to vēl iespējamas korekcijas.
Atbilstoši noslēgtajam līgumam ar uzņēmēju, projektēšanas darbiem atvēlēti četri mēneši, pēc kuriem būvdarbus paredzēts veikt sešu mēnešu laikā. Pašvaldības īpašumā Kārklu ielā 5 jau jūlijā paredzēts izvietot moduļu mājas, kas tiek ražotas rūpnīcā un sastāv no moduļiem – atkārtojamām sekcijām. Jau iepriekš esam rakstījuši, ka moduļu mājās paredzēts izveidot grupu dzīvokļu pakalpojumu personām ar vieglas pakāpes garīga rakstura traucējumiem. Maksimālais iedzīvotāju skaits šajās moduļu mājās būs 16. Grupu dzīvokļu pakalpojumu sniegs, ievērojot vienlīdzīgu iespēju principu ievērošanu, proti, nediskriminējot personas ar invaliditāti un citām pazīmēm.
Savukārt līdztekus pašvaldības centieniem pilnveidot un paplašināt sociālo pakalpojumu klāstu un to pieejamību, ir uzsākta parakstu vākšana pret augstāk minētā projekta ietvaros paredzētājiem būvdarbiem Kārklu ielā 5, jo blakus esošo daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji Torņa ielā ir pret šo māju celšanu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.