Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

“Gada cilvēks 2021” – Ina Bērziņa

Čakla kā bitīte, daiļa kā apburošs zieds, vieda kā Zālamans. Viņa ir lieliska kolēģe, profesionāle līdz pilnībai, žilbinoša personība, brīnišķīga māmiņa un vecmāmiņa. Kolēģi cieņpilni viņai uzticas, jo ikdienā viņiem pretī pukst Inas siltā sirds, mirdz dzīvesprieks acīs un pretī stiepjas izpalīdzīga roka. Tā Ziemeļaustrumu virsmežniecības vecāko referenti Inu Bērziņu raksturo viņas kolēģi. Viņas devumu sabiedrībai novērtējis arī Valsts meža dienests, piešķirot titulu “Gada cilvēks 2021”.

Bērnības un skolas gadi Zeltiņu ģimenē pavadīti tepat Alūksnē kopā ar vēl divām māsām Guntu un Airu. Lielās māsas mazo pieņēma labprāt, lai gan abas bija krietni vien vecākas. Ar mežsaimniecību saistītu profesiju no tēva Ādolfa pārmantojusi vienīgi Ina, iespējams, tādēļ, ka viņa bija tēta mīļākā meita. Mamma Vija strādāja sabiedriskajā ēdināšanā, vadot bijušajā universālveikalā iecienīto kafejnīcu, savukārt abas vecākās māsas izvēlējās dzīvi saistīt ar skolotāja profesiju.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.