Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Ezera krasts pieder visiem

Jau aizvadītajā gadā laikrakstā vērsās Jaunalūksnes pagasta, Ezermalas ielas iedzīvotāji, kuri novēroja, ka kādā īpašumā, pašā Alūksnes ezera krastā, notiek vērienīgi būvniecības darbi. Vērojot, ka īpašums tiek iekopts līdz pašam ezera krastam, liedzot iedzīvotājiem pieeju šai Alūksnes ezera piekrastei, iedzīvotāji uztraucās, ka šajā teritorijā ezera krastam vairs nevarēs piekļūt nedz peldētgribētāji, nedz laivotāji.
Teritorijā joprojām notiek mājas būvniecība, iekopts zāliens, apstādījumi, gan atstāta arī piekļuve ezeram, jo uzbūvētais žogs nav uzstādīts līdz pašai ezera krasta līnijai. Taču, vai ar to būs pietiekami, lai šeit izbūvētu plānoto pastaigu taku? Tā ved gar Alūksnes ezera krastu no Ozolu ielas virzienā uz Kolberģi, līdz Aldaru ielai, kur gar krastu atrodas pašvaldības tiesiskajā valdījumā esoša ezera piekrastes zeme. Un vai tās būvdarbus nekavē blīvi apbūvētais ezerkrasts?

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.