Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Bērziņiem “Klusumos” top sava muižiņa

“Šeit mēs jūtamies kā mājās,” saka Uldis Bērziņš ar sievu Kristīni un bērniem Raimondu (10 gadi) un Elīzu (8 gadi), kuri izlēmuši no dzīves Rīgā pārcelties uz Zeltiņiem, kas ir Ulda dzimtais pagasts. Izsapņotā sava māja ir iegādāta, tagad norit vērienīgi remontdarbi, lai kādreiz “Klusumus” Bērziņi sauktu par savu muižiņu.

Uldis līdz 14 gadu vecumam mācījās Zeltiņu pamatskolā. Diemžēl skolā bērnu čalas neskan, kas Uldim ļoti sāp. “Skola Zeltiņos bija viena no trim Ernsta Glika dibinātajām skolām. Vienkārši likvidēja. Manā skatījumā, tas nebija pareizi,” teic viņš. Uldis toreiz aizgāja mācīties uz Jāņmuižas arodģimnāziju Cēsis, kur arī satika sievu Kristīni. Uldis mācījās par autotransporta mehāniķi, bet Kristīne apguva pavāra, konditora palīga arodu. Pēc tam abi devās studēt uz Jelgavu. Uldis gan iesāktās studijas autotransporta inženierijā pameta, Kristīne mācījās par pārtikas tehnologu. “Nevaru teikt, ka nebija mana profesija. Tobrīd vairāk gribējās strādāt, sākt savu dzīvi, nevis mācīties. Tas diemžēl nebija pareizi. Ja dzīvotu vēlreiz, piespiestos un studijas pabeigtu. Tajā pašā laikā, satiekoties ar studiju biedriem, kuri skolu pabeidza, viņi ar diplomu sēž birojā, bakstās datorā un diemžēl nepelna vairāk,” stāsta Uldis.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.