Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Apspriež attīstības plānu kultūrā

Alūksnes novada Attīstības programmas 2021. - 2027. gadam izstrādes gaitā jau aizvadītas vairākas tematisko darba grupu sanāksmes, bet divas no tām notiks arī augustā. Kultūras un kultūrvēsturiskā mantojuma attīstības jautājumu darba grupas sanāksmē “Zoom” platformā piedalījās Alūksnes novada pašvaldības administrācijas pārstāvji, tautas namu, bibliotēku un muzeju vadītāji, bet pašvaldība jaunā attīstības dokumenta izstrādē aicina vairāk iesaistīties un līdzdarboties arī iedzīvotājus.

Kultūras un kultūrvēsturiskā mantojuma attīstības jautājumu darba grupas sanāksmē bijusī Plānošanas un attīstības nodaļas vadītāja Arita Prižavoite prezentēja sagatavoto Alūksnes novada kultūras un kultūrvēsturiskā mantojuma attīstības redzējumu nākotnē. “Alūksnes novads ir tikai maza daļiņa no pasaules, taču ar savu plānu nākotnes attīstībai iekļaujas kopējā sistēmā. Tas nav mazsvarīgi, jo savā attīstībā mums jāvirzās uz priekšu ar mērķtiecīgām darbībām,” uzrunājot darba grupas dalībniekus, teica A. Prižavoite. Pašlaik līdz jaunās programmas apstiprināšanai vēl ir spēkā līdzšinējā programma, bet šis ir brīdis, kad sākt plānot turpmāko septiņu gadu attīstību.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.