Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

“Alūksnes namiem” ir iespējas prestiža atgūšanai

Alūksnes novada pašvaldības SIA “Alūksnes nami” joprojām ir bez jauna vadītāja, bet valdes locekļa pienākumu izpildītājs Mārtiņš Kaļva (arī pašvaldības uzņēmuma “Alūksnes enerģija” valdes loceklis – red.) ir prezentējis savu redzējumu, ko “Alūksnes namos” (AN) vajadzētu mainīt un uzlabot.

Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likums noteic, ka pašvaldībai ir pienākums ne retāk kā reizi piecos gados pārvērtēt katru tās tiešo līdzdalību kapitālsabiedrībā un atbilstību likumam, ko attiecībā uz AN izdarījusi arī Alūksnes novada pašvaldība. Aprīļa domes sēdē tā nolēma saglabāt savu tiešo līdzdalību SIA “Alūksnes nami” un noteica, ka AN vispārējais stratēģiskais mērķis ir nodrošināt normatīvo aktu prasībām atbilstošu pašvaldības dzīvojamā fonda pārvaldīšanu un uzturēšanu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.