Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Alūksnē grib baseinu

Alūksnes novada pašvaldībā iesniegts 214 Alūksnes novada iedzīvotāju parakstīts ierosinājums Alūksnes pilsētā uzbūvēt baseinu. Šādā veidā iedzīvotāji atgādina pašvaldībai, ka joprojām baseinu ļoti gaida un aicina steigšus jautājumu risināt.

Iniciatīvu pagājušajā nedēļā iesniedza divi aktīvi alūksnieši – Ilgonis Jevsejevs un Gunārs Plūme.
“Esam vīlušies, ka jaunajā sporta angārā netika paredzēts peldbaseins, kur peldēšanas māku varētu apgūt skolēni. Pilsētas un novada iedzīvotāji varētu apmeklēt peldbaseinu veselības uzlabošanas nolūkos. Daudzi alūksnieši apmeklē Balvu Sporta skolas peldbaseinu, bet to diemžēl nav iespējams apmeklēt visiem interesentiem dārgo ceļa izdevumu vai personīgā autotransporta neesamības dēļ. Ļoti svarīgi peldbaseinu izbūvēt pilsētas teritorijā, lai to varētu apmeklēt visu sociālo grupu iedzīvotāji. Lūdzam Alūksnes novada domi atrisināt šo jautājumu par labu vietējiem iedzīvotājiem. Ceram uz pozitīvu risinājumu,” saka alūksnieši. Ierosinājumu atbalstījuši un parakstījuši arī 65 Alūksnes invalīdu biedrības biedri un vairāki pensionāru biedrības biedri.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.