Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Algas gan palielinājušās, gan samazinājušās

Šoreiz pētām Apes novada domes darbinieku, iestāžu un pagasta pārvalžu vadītāju Valsts ieņēmumu dienesta datubāzē publiskotās deklarācijas par 2020. gadu. Gaujienas pagasta pārvaldes vadītāja Inese Lukjanoviča pērn algā saņēma 9885,80 eiro, kas ir par 879,65 eiro vairāk nekā iepriekšējā periodā, un pabalstu 1336,96 eiro. Pagājušajā gadā iegādājusies automašīnu - 2006. gada “Audi A4 Avant” 4000 eiro vērtībā. I. Lukjanovičas īpašumā ir vēl citi transportlīdzekļi - “Audi 80” (1994. gads), “Audi 80 Avant” (1995. gads) un piekabe transporta kravas kaste “LLT 8101”. Pagājušā gada sākumā noslēgusi divus lauksaimniecībā izmantojamās zemes iznomāšanas līgumus - 248 eiro un 984 eiro vērtībā. I. Lukjanovičai pieder nekustamais īpašums Gaujienā. Apes novada domē viņa ir divu komisiju locekle - zemes un dzīvokļu jautājumu, kā arī Gaujienas evaņģēliski luteriskās draudzes padomes locekle.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.