Šā mēneša sākumā savas pirmās darba gaitas uzsāka Sintija Zvirgzda.
Šā mēneša sākumā savas pirmās darba gaitas uzsāka Sintija Zvirgzda. Veicot informācijas ievadīšanas speciālistes pienākumus, viņa kļuvusi par nozīmīgu palīdzi savai kolēģei – Mālupes pagasta sociālajai darbiniecei Aijai Plešai.
Lai gan Sintijas darbs saistīts ar nepieciešamo dokumentu noformēšanu un datu ievadīšanu, viņa darbu veic ar interesi, cenšoties savienot vēl nesen iegūtās teorētiskās zināšanas ar praktiskajām iemaņām.
“Šajā vietā es jau strādāju vasaras periodā, kad man bija prakse pēc Nodarbinātības valsts aģentūras piedāvāto kursu apmeklēšanas, taču tagad es turpmākos divus gadus te būšu pastāvīga darbiniece,” viņa saka.
Kolēģe Aija Pleša atklāj, ka Sintija šo darbu ieguvusi pēc iesaistīšanās Nodarbinātības valsts aģentūras piedāvātajā Invalīdu – bezdarbnieku subsidētās nodarbinātības pasākumu programmā. Speciāli viņai iekārtots kabinets, kā arī iegādāts darbam nepieciešamais aprīkojums, jo iepriekš šādas darba vakances nemaz nav bijis.
Lai gan sākumā lielākās grūtības saistījušās ar adaptēšanos vidē, tagad jauniete ar saviem darba apstākļiem ir apradusi un ar sev uzticētajiem pienākumiem tiek galā veiksmīgi. Arī Aija Pleša apstiprina, ka Sintija ātri apgūst visu jauno, ir akurāta un centīga darbiniece, bet, ja kaut ko nezina, nāk un jautā.
“Līdz šim es strādāju viena pati, tāpēc ar Sintijas palīdzību darbi veicas raitāk, turklāt vislielākais prieks ir par to, ka man beidzot ir kolēģe,” saka A.Pleša.