Septembrī un oktobrī Lauku atbalsta dienesta reģionālās pārvaldes turpina pieņemt lauksaimnieku iesniegumus vairākās valsts subsīdiju, kā arī Lauku attīstības plāna programmās.
Septembrī un oktobrī Lauku atbalsta dienesta reģionālās pārvaldes turpina pieņemt lauksaimnieku iesniegumus vairākās valsts subsīdiju, kā arī Lauku attīstības plāna programmās.
Septembra sākumā Lauku atbalsta dienesta reģionālās lauksaimniecības pārvaldes sāks pieņemt iesniegumus Lauku attīstības plāna 2004.-2006.gadam pasākuma “Agrovide” apakšpasākumam “Erozijas ierobežošana”. Pieteikties uz atbalstu šajā programmā varēs līdz 2.oktobrim.
Līdz 1.septembrim nacionālā atbalsta saņemšanai var pieteikties aitkopji un kazkopji. Atbalstu ciltsdarbam aitkopības nozarē varēs saņemt ganāmpulku īpašnieki par augstvērtīgu šķirnes aunu uzturēšanu. Savukārt kazkopības nozarē atbalstu varēs saņemt šķirnes kazu audzēšanas saimniecības par vaislas kazu mātes novērtēšanu, par novērtētiem audzējamiem dzīvniekiem, kā arī par augstvērtīgu šķirnes āžu uzturēšanu.
Govju ganāmpulku īpašnieki varēs saņemt subsīdijas par ciltsdarbu savos ganāmpulkos, tas ir, par katru pārbaudāmā buļļa meitu jeb teli pēc pirmās laktācijas slēgšanas. Šim atbalstam var pieteikties līdz 1.oktobrim. Atbalstu paredzēts izmaksāt vienu reizi gadā – 50 latus par katru liellopu.
Saimnieki, kas nodarbojas ar bioloģisko lauksaimniecību, līdz 1.oktobrim var pieteikties subsīdijām bioloģiskās sēklkopības attīstīšanai.
Līdz katra mēneša 10.datumam var pieteikties subsīdiju saņemšanai piena produktu piegādei pirmsskolas izglītības iestāžu un 1. līdz 4.klašu skolēniem. Lauksaimnieki joprojām aicināti pieteikties atbalstam izglītībai, zinātnei un informācijas izplatīšanai. To var izdarīt līdz katra mēneša 1.datumam. Tātad iesniegumi iesniedzami līdz 1.septembrim, nākamais tuvākais termiņš – 1.oktobris. Atbalsts paredzēts kursu, semināru, konferenču un kongresu apmeklējumam un studijām ārvalstu augstskolās.