Svētdiena, 14. decembris
Auseklis, Gaisma
weather-icon
+-4° C, vējš 0.89 m/s, A-DA vēja virziens
Aluksniesiem.lv bloku ikona

Aicinām uz salidojumu!

Jelgavas Studentu teātris (agrākais Latvijas Lauksaimniecības akadēmijas dramatiskais kolektīvs un akadēmijas drāmas studija) svin 60.dzimšanas dienu un organizē dalībnieku salidojumu 17.jūnijā pulksten 9.00.

Jelgavas Studentu teātris (agrākais Latvijas Lauksaimniecības akadēmijas dramatiskais kolektīvs un akadēmijas drāmas studija) svin 60.dzimšanas dienu un organizē dalībnieku salidojumu 17.jūnijā pulksten 9.00..
Reģistrācija – līdz 9.jūnijam: www.llu.lv; tālrunis: 9252108; epasts: plesums@llu.lv.
Kopš 1946.gada teātrī par režisoriem strādājuši: Miervaldis Ozoliņš, Vera Singajevska, Pēteris Lūcis, Kārlis Pamše, Jānis Lūsēns, Lūcija Ņefedova, Ruta Kaļass un citi režisori. No 1983.gada teātri vada režisore Astra Kacena. Teātrī gadu gaitā spēlējuši vairāk nekā 500 Latvijas Lauksaimniecības universitātes studentu no visiem Latvijas rajoniem. Iestudēti Rūdolfa Blaumaņa, Gunāra Priedes, Harija Gulbja, Antona Čehova, Viljama Šekspīra, Ferenca Molnāra un citu autoru dramatizējumi. Ar Eižena Jonesko absurda drāmu “Basgalvainā dziedātāja” deviņdesmitajos gados teātris piedalījās teātru festivālos Edinburgā (Skotija), Dānijā un citur.
Kopš 1997.gada teātris darbojas teātra sporta jomā. Teātra režisore un aktieri ir pirmie Latvijā, kas praktizē šo improvizācijas virzienu un šobrīd jau valstī pazīstami kā improvizācijas jeb teātra sporta meistari.
Savukārt šogad pavasarī dzimšanas dienai par godu teātrī tapušas versijas par Aleksandra Dimā “Trīs musketieriem”, izrādē spēlē 28 esošie un bijušie Jelgavas Studentu teātra aktieri.

Aluksniesiem.lv bloku ikona Komentāri