Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

WEB mājas lapas izveide – kam to uzticēt?

Mūsdienās, mainoties cilvēku iepirkšanās un pakalpojumu saņemšanas paradumiem, arvien biežāk tiek meklēti veidi, kā iegūt vēlamo ar interneta starpniecību. Šī iemesla dēļ mājaslapa uzņēmumam ir teju nepieciešamība, lai nonāktu pie potenciālā klienta un radītu viņā interesi. Kur pieejama Web mājas lapas izveide un kam to uzticēt? Lasi rakstā!

Ko sniedz Web mājas lapas izveide?

Web mājas lapas izveide sniedz virkni priekšrocību, kas saistīti ar uzņēmuma darbības uzlabošanu ikdienā. 

Kādas ir šīs priekšrocības?

1. Atpazīstamības veicināšana. Tavi klienti un arī konkurenti ikdienā daudz laika pavada, meklējot jaunumus internetā, uzzinot par pakalpojumiem, jauniem produktiem u.c. Tāpēc Tev tur ir jābūt! Mājaslapas izmantošanai nav ierobežojumu – tajā var nokļūt dažādos veidos, un šī platforma ir jāizmanto.

2. Potenciālo un jauno klientu piesaistīšana. Mājaslapa ir tā vietne, kur tiek apkopota visa informācija par uzņēmumu – kontakti, piedāvājums, izceltas stiprās puses, kā arī sniegts vērtīgs saturs tiem, kuri vēl nav pārliecināti par to, ko vēlas. Izmantojot plašās iespējas, ko sniedz mājaslapa – Tu vari piesaistīt klientus, ko citādāk, iespējams, nekad neaizsniegtu.

3. Pārdošanas rādītāju uzlabošana. E-komercijas risinājumi kļūst arvien pieprasītāki – cilvēki vēlas saņemt pakalpojumu vai produktu ātri, neizejot no mājas. Integrējot internetveikalu mājaslapā vai kontaktformu pakalpojuma saņemšanai, Tu vari atvieglot klienta ceļu pie Tevis.

Bet kur pieejama mājas lapas izveide? Par to lasi raksta otrajā daļā!

WEB mājas lapas izveide pie Kebbe IT!

Uzņēmums Kebbe IT piedāvā individuālus mājaslapu risinājumus, kas iekļauj mājaslapas stratēģijas izveidi un vietnes izstrādi atbilstoši visām aktuālajām SEO optimizācijas prasībām.

Kebbe IT pieredzējušie speciālisti ne tikai izstrādās vietni vai internetveikalu, balstoties uz vēlmēm un uzņēmējdarbības specifiku, bet arī veiks esošas lapas uzlabošanu, ja tas nepieciešams. 

Sadarbojoties ar Kebbe IT, Tu iegūsi:

● kvalitatīvu, SEO prasībām atbilstošu vietni, kas būs konkurētspējīga par augstām pozīcijām Google meklētājā;

● individuāli izstrādātu mājaslapu vai internetveikalu, kas atstās pozitīvu iespaidu uz lapas apmeklētāju;

● drošu un veiktspējīgu vietni, kas nepievils arī tad, ja to vienlaicīgi apmeklēs liels lietotāju skaits.

Ienāc Kebbeit.lv mājaslapā, uzzini vairāk par piedāvājumu un iepazīsties ar uzņēmuma paveikto jau tūlīt! Ar Kebbe IT vari būt drošs – Tavs piedāvājums tiks pamanīts un atzinīgi novērtēts!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.