Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Apģērbu apdruka uzņēmumiem – no t-krekliem līdz darba apģērbam

Apģērbu apdruka uzņēmumiem ir kļuvusi par būtisku instrumentu, lai izceltu zīmola identitāti, veicinātu komandas garu un radītu profesionālu tēlu. No personalizētiem T-krekliem, kas kalpo kā lielisks mārketinga rīks, līdz darba apģērbam, kas nodrošina drošību un komfortu ikdienas darbā – apdruka piedāvā plašu iespēju klāstu uzņēmumiem visās nozarēs.

Zīmola identitātes stiprināšana

Uzņēmumā, kurš nodarbojas ar klientu apkalpošanu, ir īpaši svarīgi, lai darbiniekiem būtu pieejams darba apģērbs ar uzņēmuma logotipu. Tas ir veids, kā klienti var atpazīt darbiniekus, kā arī vienotais tēls rada uzticamību un asociācijas ar konkrēto zīmolu. Lai atstātu īpaši labu iespaidu, apģērbā vēlams izmantot ne tikai logotipu, bet arī uzņēmuma zīmola krāsas.

Komandas gara veicināšana

Ja uzņēmumā ir brīvs ģērbšanās stils un uzņēmuma t-krekli nav daļa no darba uniformas, tad t-krekli ar uzņēmuma logo un saukli ir lielisks veids, kā veicināt komandas garu. Tos var izmantot uzņēmuma sporta spēlēs, dot kā dāvanas personīgajos svētkos vai darba jubilejās.

Mārketinga rīks

Apdrukāts t-krekls ar uzņēmuma logotipu ir arī labs mārketinga rīks. Tos var vilkt uz izstādēm, kur piedalās uzņēmums, vai citiem pasākumiem. Tos var izmantot kā korporatīvās dāvanas vai balvas loterijās. Ja uzņēmums ir pietiekami populārs, tad uzņēmuma t-kreklus var pārdot arī e-veikalā, lai gūtu papildu ienākumus. Uzņēmuma t-krekli ir arī lielisks apbalvojums lojālajiem klientiem.

Darba apģērbs

Dažās darbības jomās darba apģērbs nevar aprobežoties tikai ar apdrukātu t-kreklu. Ja darbs ir veicams īpašos apstākļos un/vai tam ir paaugstināta riska pakāpe, ir nepieciešams atbilstošs darba apģērbs. Tas var būt gan vienkārši āra apģērbs – jaka un bikses, apavi, cepure, gan specializēts apģērbs, kas ir ugunsdrošs, īpaši izturīgs vai ūdensnecaurlaidīgs.

3 padomi veiksmīgai apģērbu apdrukai uzņēmumiem

  1. Apdrukājiet apģērbu un t-kreklus konkrētiem darbiniekiem

Mūsdienās nav nepieciešams turēt noliktavā kaudzi ar uzņēmuma t-krekliem. Apdruku ir iespējams veikt ļoti īsā laikā, it sevišķi, ja sadarbojaties ar pieredzējušu apdrukas uzņēmumu kā “Printtoo”.

  1. Sagatavojiet dizainu, kas der dažādiem apģērbiem un krāsām

Lai veiktu tūlītēju apdruku, ir nepieciešams, lai drukas fails ir pieejams un gatavs lietošanai. Jau laicīgi sagatavojiet vismaz divus logo variantus – gaišiem un tumšiem t-krekliem. Ja nepieciešams varat sagatavot arī vairākas versijas, piemēram, ar saukli un bez.

  1. Pieturieties pie sava uzņēmuma krāsu paletes

Nevajag izdomāt riteni no jauna – vislabāk ir turēties pie uzņēmuma krāsu paletes, izvēloties t-krekla vai logo apdrukas krāsu. Šim apģērba gabalam ir jābūt viegli atpazīstamam un jāasociējas ar jūsu uzņēmumu.

Apģērbu apdruka uzņēmumiem ar “Printtoo”

Ja nepieciešams veikts apģērbu apdruku uzņēmumiem, “Printtoo” ir lieliska izvēle. Mūsdienīgas tehnoloģijas, ātra darbība un kvalitatīvi materiāli – tā ir izcila kombinācija profesionāli apdrukātiem uzņēmuma t-krekliem vai darba apģērbam. Ienāc https://printtoo.com un uzzini vairāk!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.