Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Smieklīgi vārda un dzimšanas dienas pantiņi – Labadavana.lv

Dzimšanas un vārda dienas apsveikumi ir dažādi – tiem, kas dod priekšroku vieglākajam ceļam, uzdāvina gaviļniekam aploksnīti ar pildījumu banknošu formā, tad ir tādi cilvēki, kas vienmēr cenšas piedomāt pie tā, lai tiktu pasniegta oriģināla un lieliska dāvana, kas pielāgota saņēmēja personībai. Un tad ir arī tādi, kas vēlas atrast ko īpašu, taču viņiem pietrūkst iedvesmas. Mums ir ideja, kur to smelties – portālā Labadavana.lv!

Ko var atrast Labadavana.lv?

Lai arī ir lietas, kuras var viegli atrast, veltot mazliet laiku un pūles, tik un tā nereti meklējam ērtākus veidus, kā iegūt nepieciešamo informāciju, kaut vai, piemēram, to, kam atzīmējama vārda diena šodien. Un, ja nu tieši Tavam draugam vai tuviniekam tieši šodien ir vārda diena, bet Tu to esi piemirsis? Šo informāciju palīdzēs atcerēties Labadavana.lv esošais vārda dienu kalendārs.

Uzklikšķinot uz katra kalendārā esošā vārda, atvērsies sadaļa ar informāciju par to, cik cilvēku Latvijā svin šo vārda dienu, kā arī varēsi aplūkot plašu sarakstu, kurā pieejami dažādi jautri un aizkustinoši dzejoļi un pantiņi ar gaviļnieka vārdu. Protams, tie var tikt izmantoti arī kā lieliski dzimšanas dienas pantiņi, jo ikviens noteikti būtu priecīgs saņemt apsveikumu, kas veltīts un pielāgots tieši viņam.

Idejas mazām un lielām dāvanām

Bieži vien problēmas rodas ne tikai ar apsveikumiem, bet arī pašām dāvanām. Visgrūtāk ir piemeklēt dāvanu tiem cilvēkiem, kuri mēdz teikt “Man jau neko nevajag”. Ko gan uzdāvināt cilvēkam, kam jau viss ir? Šeit talkā var nākt Labadavana.lv pieejamās dāvanu idejas, kas sniegs vajadzīgo iedvesmu, lai atrastu lielisku pārsteigumu Tev tuvam un mīļam cilvēkam. Atceries, ka laba dāvana ne vienmēr ir dārga dāvana – tā ir pārdomāta un dāvināta no sirds.

Nerātnie pantiņi – īpašiem gadījumiem

Cilvēku gaumes ir dažādas, tādēļ Labadavana.lv 18+ sadaļā pieejami arī rupjie pantiņi un dažādi smieklīgi latviešu lamuvārdi, kas liks ikvienam pasmaidīt. Izmantošanas mērķi vari izvēlēties pats.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.