Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

SAC “Pīlādži” iemītnieki dzejas dienu pēcpusdiena Mālupes saieta namā…

Foto: Ieva Vimba

8. septembrī Dzejas dienu pasākumā Mālupes saieta namā piebiedrojās arī Sociālā aprūpes centra “Pīlādži” iemītnieki un darbinieki.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saieta nama saimniece Iveta Zvejniece laipni sagaidīja klausītājus un katram ierādīja ērtu vietu pie galdiņiem. Uz kļavu lapām uzrakstītas dzejas rindas atgādināja pa pasākuma raksturu. Pieklusinātas mūzikas skaņas ievadīja dzejiskā atmosfērā. Saieta nama vadītāja pēcpusdienu iesāka ar Aleksandra Pelēča dzejoli, kas veltīts Mālupei.

Pasākuma dalībnieki sagaidīja dzejnieci Birutu Koknesi, kas dalījās savas dzimtas vēsturē un sarežģītajos dzīves līkločos, kā arī priekā par to, ka atgūta dzimtas māja Malienas pagastā. Šis stāsts lika pārdomāt ikviena klausītāja dzimtas likteņus, kuriem arī ir bijuši līdzīgi dzīves pavērsieni.

“Lasot dzejoļus, dzejniece izskaidroja, kā radušās šīs rindas, kas tām ir pamatā un dalījās ar domām par dažādiem dzīves notikumiem. Pasākumu jauku izvērta arī sagādātā tēja un kārumi. SAC “Pīlādži” iemītnieki saka lielu paldies saieta nama vadītājai Ivetai Zvejniecei un bibliotēkas vadītājai Daigai Babulei par jauko pasākumu, kas dažādoja ikdienas dzīvi,” vēsta sociālā darbiniece Ieva Vimba. Viņa arī norāda, ka visi dalībnieki, kuri piedalījās pasākumā bija vakcinēti pret Covid-19.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.