Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Foto: Zemessargu zvērests Alūksnē, tostarp arī aizsardzības ministrs Artis Pabriks

Katra Latvijas pilsoņa pienākums ir kaut nelielu daļu laika veltīt savas valsts drošības un aizsardzības stiprināšanai. 13. jūnijā Alūksnes Kājnieku skolā tika dots Zemessargu zvērests. Latvijas brīvības cīņas, kurās latviešu strēlnieki pašaizliedzīgi un varonīgi izcīnīja mūsu Latvijas brīvību un neatkarību, balstījās uz pilsoņu brīvprātības principa. Arī pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas zvērestu par brīvprātīgu kalpošanu savai valstij ir devuši jau tūkstošiem zemessargu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā norāda A. Pabriks: “Tie ir savas Tēvzemes patrioti un mūsu pašaizsardzības stūrakmens. Tomēr Latvija ir tieši tik stipra, cik stipra ir mūsu griba to aizstāvēt. Uzskatu, ka katra iedzīvotāja pienākums ir ne tikai pēc labākās sirdsapziņas un spējām veikt savu ikdienas darbu, bet arī iespēju robežās sniegt ieguldījumu Latvijas brīvības un neatkarības aizsardzībā. Man kā aizsardzības ministram ir patiess prieks par ikvienu zemessargu, kas rāda piemēru visai sabiedrībai un uzsāk dienestu, padarot Zemessardzi spēcīgāku un Latviju – drošāku.”

Tāpēc arī savā sociālo tīklu platformā Facebook.com aizsardzības ministrs A. Pabriks oficiāli paziņo,  ka ir kļuvis par ierindas Zemessargu, lai dodu personīgu ieguldījumu valsts aizsardzībā!  Viņš aicinu ikvienu Latvijas pilsoni kļūt par savas zemes sargu! Stājies Zemessardzē!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.