Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Foto: Vasaras noskaņojums Alūksnē kopā ar Daumantu Kalniņu & Romānu Vendiņu

Daumants Kalniņš radījis īpašu koncertprogrammu “Vasaras noskaņojums”, kura Vasaras saulgriežu laikā, 21.jūnijā 14:00 izskanēja Alūksnes Mākslas skolas pagalmā. Muzicēja programmas autors un solists – Daumants Kalniņš kopā ar pianistu Romānu Vendiņu.

Daumants Kalniņš par jauno programmu saka: “No plaukstošā ziedoņa, kad vienā acumirklī viss atkal dabā ir modies un saziedējis, līdz smagai un laimīgai ābelei vasaras izskaņā, kad neizbēgami nojaušam par rudens tuvošanos – tieši tāds ir vasaras mirklis un tāds arī ir koncerts “Vasaras noskaņojums”. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koncertā varēja baudīt vasaru, kas piedzimst līdz ar pumpuriem un zāles asniņiem, kas piedzīvo pilnbriedu un iemīlas, kas prot līksmot un arī klusi baudīt tāpat – neko… Kas meklē un apmaldās, pazīst vientulību un arī tikšanās prieku. Jā, šī vasara ir citāda un būs naktis, kuras būs jāpārdzīvo, bet būs arī skaisti mirkļi, kurus baudīt kopā ar savējiem. “Vasaras noskaņojums” ar dziesmām, kuras mākslinieks radījis gan šajā laikā, kad neesam tikušies klātienē, gan senāk tapušām, kā arī citām un vasarai tuvas dziesmas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.