Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Foto: Topošais ugunsdzēsējs viesojas Alūksnes un Apes depo

VUGD struktūrvienību apceļotājam paticis pie Vidzemes ugunsdzēsējiem, tāpēc viņš pie ugunsdzēsējiem Smiltenē, Valkā, Apē un Alūksnē atgriezās vēlreiz. Foto: Sandra Vējiņa

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigādes ugunsdzēsības depo viesojās topošais ugunsdzēsējs glābējs Emīls no Rīgas, kurš aizvadītā gada laikā ir apceļojis visas VUGD struktūrvienības. Nu viņš atgriežas tur, kur paticis vislabāk.
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Prevencijas un sabiedrības informēšanas vecākā speciāliste Sandra Vējiņa uzsver, ka Vidzemes reģiona brigāde ir gandarīta, ka mazais depo apceļotājs atgriezās pie ugunsdzēsējiem glābējiem gan Smiltenē un Valkā, gan Apē un Alūksnē.

“Valkas ugunsdzēsēji glābēji bija sarunājuši ekskursiju netālu esošajā Valgas ugunsdzēsības depo, kā arī Emīlam bija iespēja kopā ar Valkas ugunsdzēsējiem glābējiem piedalīties Valgas militārajā festivālā, kurā tika demonstrētas arī Valkas daļas autokāpnes,” stāsta S. Vējiņa. Zēns viesojās arī pie Alūksnes un Apes ugunsdzēsējiem, kur viņam bija tikpat interesanti.

Svarīgi, ka mazais depo apceļotājs Emīls, kurš 1. septembrī uzsāks mācības 1. klasē, ar ugunsdzēsējiem glābējiem pārrunāja arī drošības jautājumus, kas saistīti ar došanos uz skolu. “Glābēji atgādināja par pareizu rīcību, ja skolā nepieciešams evakuēties uz pulcēšanās vietu, kā arī tika izrunāts, kā rīkoties, ja esot mājās, sāk darboties dūmu detektors,” stāsta VUGD pārstāve S. Vējiņa un dienesta vārdā novēl arī citiem skolēniem veselīgu un drošu Jauno mācību gadu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.