Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Foto: SAC “Pīlādži” uzņem ciemiņus no Pededzes pagasta!

29. augusta rīts sākās ar personāla rosīšanos, lai sakārtotu zāli ciemiņu uzņemšanai. Nepieciešams ievērot noteikumus, lai klienti justos gan droši, gan priecīgi  baudot pašdarbnieku koncertu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pededzes tautas nams aprūpes centrā ieradās ar daudzpusīgu koncertprogrammu. Iemītniekus priecēja gan dziedātāji, divu kolektīvu dejotāji, sarūpēta bija arī defilē programma, kur meitenes parādīja pašdarinātos plecu lakatus. Visi programmas priekšnesumi bija ar savu odziņu, izjustais dziedājums, vingrais deju solis un pededziešu atraktīvisms, ielīksmoja skatītājus. Vislielākos komplimentus izteica Dzidra CEPURNIECE, Aldis JANKA un Aina ŠTERNA, kas pēc koncerta nokomentēja redzēto: “Šādu koncertu varētu skatīties katru dienu. Sirdis līksmo, jūtamies jaunāki!”

Koncerta laikā tika godināta arī centra jubilāre Austra BISTROVA, kurai šodien aprit 100 gadi. Gaviļniece noskatījās koncertu un priecājās : “Vai šie visi ziedi šodien man uz dzimšanas dienu?” Lai veselība, daudz jauku kopā būšanas brīžu ar saviem mīļajiem un patīkama uzturēšanās aprūpes centrā.

Pededzes tautas nama vadītāja, Tatjana Steklova, informēja, ka visiem pašdarbniekiem ir Covid negatīvās testa analīzes, visi koncerta apmeklētāji bija vakcinēti pret Covid – 19,  tika ievēroti slimību profilakses noteikumi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.