Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Foto: PII “Cālis” kolektīvs iepriecina Alūksnes slimnīcas bērnu nodaļas iemītniekus

Labo darbu nedēļas ietvaros pirmsskolas iestādes “Cālis” vecākā grupiņa kopā ar audzinātājām devās uz Alūksnes slimnīcu, lai ziedotu bērnu nodaļas iemītniekiem krāsu zīmuļus, asināmos, krāsojamās grāmatiņas un muzikālās grāmatiņas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sakarā ar esošos situāciju valstī, pie slimnīcas ieejas mazos cālēnus sagaidīja pediatre Inese Priedīte. PII “Cālis” audzinātājas norādīja, ka šajā akcijā viss PII “Cālis” kolektīvs piedalās jau otro gadu un ļoti labi zina, kā ir atrasties slimošanas periodā Alūksnes slimnīcā. Tādēļ arī izvēlēti šādi piederumi jaukākai dzīvošanai Alūksnes slimnīcas bērnu nodaļā. Arī kāda bērnudārzniece norādīja pediatrei: “Atnesām grāmatas slimajiem bērniņiem, jo kad viņi darbosies, būs priecīgi un ātrāk izveseļosies.”

Pediatre I. Priedīte norāda, ka šobrīd Alūksnes slimnīcas bērnu nodaļā atrodas pieci bērniņi. Un “Covid19” inficēto nav. “Nevienam nemaz negribas slimnīcā tā gulēt, zināms, ka sakarā ar ierobežojumiem slimnīcas durvis ir aizslēgtas un apmeklējumi ir aizliegti. Tāpat arī mammas nevar nekur iziet. Ja nokļūst slimnīcā, tad paliec tik ilgi, kamēr esi pilnībā atveseļojies. Mantas tuvinieki atnes uzņemšanas nodaļā un tās tiek nodotas tālāk pacientiem.” Vaicājot, kā neslimot šajā laikā pediatre norāda: “Jāiet svaigā gaisā, jāmazgā rokas un sakarā ar “Covid19” bērni mazāk tiek vesti uz veikaliem un, jo mazāk bērnus ved pa veikaliem, jo mazāk slimību.”

“Labo darbu nedēļa” ir lielisks instruments un platforma, kas ļauj aizsākt palīdzēšanas un brīvprātības procesus, lai tos turpinātu arī nākotnē un meklētu jaunus risinājumus, kā sniegt atbalstu ierobežotos apstākļos. “Labo darbu nedēļa” ir laiks, kad ikviens aicināts palīdzēt gan līdzcilvēkiem, gan dzīvniekiem, gan Latvijas dabai, gan sabiedrībai kopumā. Tā ir nedēļa, kad visa Latvijas sabiedrība tiek aicināta paveikt lielus vai mazus darbus. Darbu, kas neprasa finansiālu ieguldījumu, tikai brīvo laiku un darbu. Darbu, kas ir pašu ierosināts, izplānots un īstenots.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.