Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Foto: Mini tiekas Alūksnē

Foto: Didzis Bauers

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Augusts ir īpašs ikvienam Mini īpašniekam, jo 1959. gada 26. augustā pirmais Mini noripoja no konveijera, uzsākot priecīgo Mini ēru. Latvijas biedrība “Minimania.lv” 29. augustā šo notikumu atzīmēja, organizējot braucienu uz Alūksni. Pilssalā tapa kopīgs foto, kam sekoja orientēšanās sacensības pa Alūksni, pusdienas burgernīcā un orientēšanās spēles uzvarētāju paziņošana.

Mini pārstāvji “Alūksniešiem.lv” pavēstīja: “Alūksnē pulcējāmies 25 Mini – tika pārstāvēta gan klasisko Mini kompānija, gan, kā mēs saucam, “jauno” Mini pulks, kas nozīmē, ka bijām aptuveni 50-60 cilvēku. Ļoti priecājāmies ierasties Alūksnē un iegūt iespēju pulcēties uz Pilssalas, blakus kafejnīcai “Sala”. Vietējiem iedzīvotājiem un pilsētas viesiem, kā arī mums pašiem, bija liels prieks uzņemt fotogrāfijas, apmainīties smaidiem un prieku par mūsu skaistajiem Mini. Par to paldies Alūksnes pašvaldībai, kā arī tūrisma informācijas meitenēm par caurlaižu nodošanu mūsu rokās.

Pilssalā atklājām orientēšanās spēli pa Alūksni, kur uz Alūksnes tūrisma kartēm bija atzīmētas 15 lokācijas. Tajās katrai komandai bija uzdevums atrast bildē kādu no 15 norādītajiem objektiem, un uzņemt selfiju pie šī objekta. Tā, visu pilsētu iepazīstot gan kopā, gan individuāli, finišējām Alūksnes bānīša stacijā jeb gardajā pieturvietā “Tvaiks x ogle”. Vēlamies īpaši pateikties TIC meitenēm par pretimnākšanu un laipno uzņemšanu, kā arī mūsu sagaidīšanu 6dien. To patiesi ļoti novērtējam! Alūksnē bijām pirmoreiz Mini kluba “Minimania.lv” aktīvajā 10 gadu pastāvēšanas laikā. Pirms paša brauciena, pāris dienas iepriekš, kluba valdes priekšsēdētāja Linda bija devusies uz Alūksni veidot orientēšanās spēli, tā izstaigājot un izbraukājot pilsētu krustu šķērsu, lai parādītu minimāniem pēc iespējas vairāk skaisto vietu Alūksnē. Minimāni bija ļoti pārsteigti par daudzajiem arhitektūras pieminekļiem un skaistajiem skatiem, kurus varēja aplūkot pilsētas robežās. Pasākums mums ļoti patika. Paši jau to organizējām.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pārstāvji vēsta, ka viens no mērķiem katrā pasākumā ir iepazīt mūsu pašu skaisto Latviju no jauna. “Alūksni pavisam noteikti lielākā daļa no mums iepazina no jauna, un daži pat pirmoreiz! Priecāsimies atgriezties atkal!”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.