Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Foto: Lieldienu gaidīšanas laiks SAC “Alūksne”

Marta mēnesis sociālās aprūpes centrā “Alūksne” (turpmāk SAC “Alūksne”) turpinās ar jaunām aktivitātēm iemītniekiem – dažādu Lieldienu dekoru veidošana un Lieldienu zīmējumu krāsošana.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SAC “Alūksne” apmeklēja Alsviķu kultūras nama bērnu vokālais ansamblis “Sienāži”, kuru vada skolotāja Antra Līdaciņa. Smaidīgās “Sienāžu” meitenes koncertā pavadīja Alsviķu kultūras nama vadītāja Marina Ramane. Esam ļoti pateicīgi un priecīgi par jauko koncertu. Sirsnīgs paldies par pavasarīgajiem apsveikumiem un zīmējumiem Alsviķu bērnudārza “Saulīte” bērniem. Visi koncerta dalībnieki saņēma veselības pērienus ar pūpolzariem. Lai visiem veselīgs, ziedošs un saulains pavasaris!

Marta otrajā pusē, pirms pūpolsvētdienas, SAC “Alūksne” kalpoja – vadot dievkalpojumus Evanģēliski luteriskās draudzes mācītājs Magnus Bengtsons, pirms Lieldienām – Alūksnes svētā Bonifācija draudzes priesteris Ingars Stepkāns.

Pirms lieldienām SAC “Alūksne” klienti čakli krāsoja Lieldienu olas. Visi iemītnieki bija priecīgi par skaisto un raibo rezultātu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lieldienu gaidīšanas laiks SAC “Alūksne” ir gaišs, saulains un priekpilns.

SAC “Alūksne” klienti un darbinieki novēl visiem gaišas, saulainas un priekpilnas Lieldienas!

Informāciju sagatavoja: Sociālā aprūpes centra “Alūksne” sociālā darbiniece Ilona Džigure.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.