Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Foto: Deju kolektīvs kā liela ģimene

Šonedēļ skaista jubileja – desmit gadi – Alūksnes novada Kultūras centra deju kopai “Olysta”! Bija iespēja pabūt vienā no iknedēļas mēģinājumiem, kad varēja novērot kolektīva dalībnieku attieksmi pret deju – katrs no viņiem ar lielu atbildības izjūtu, azartu un prieku pilda repetitora Didža Eglīša un vadītāja Agra Veismaņa norādījumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalībniekus vieno ne tikai mīlestība pret deju, bet arī lielisks humors, jo smiekli dzirdami ik brīdi. Viņi visi ir kā liela ģimene. Kā paši saka – šie vakari ļauj aizmirst ikdienas rūpes, tā ir iespēja satikt domubiedrus un izkustināt ķermeni.

Ilggadīgu dejotāju un deju kolektīvu vadītāju Agri Veismani zina daudzi alūksnieši, jo gadu gaitā viņš vadījis vairākus kolektīvus, vienmēr savu darbu darot no sirds un ar lielu atdevi. “Es sevi bez dejas nevaru iedomāties,” uzsver A. Veismanis un ar lepnumu saka, ka visi kolektīva dejotāji ir patiesi labi un enerģiski cilvēki. “Viņiem ir lieliski ierosinājumi, ko paši pēc tam var realizēt dejā. Ļoti radoša, atbildīga un sirsnīga komanda,” teic vadītājs.

Daudzi jau ir pamanījuši dalībnieku arheoloģiskos tērpus – deju kopa “Olysta” ar tiem noteikti izceļas citu kolektīvu vidū. Olysta ir Alūksnes kā vietas vēsturiskais nosaukums – tas 1284. gadā pirmo reizi minēts Pleskavas hronikā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dejai ir īpaša enerģija, ko ikviens varēs sajust jubilejas koncertā “Dejotāji” jau rīt, kad uz skatuves kāps ne tikai paši alūksnieši, bet arī viesi no Gulbenes, Rēzeknes, Balviem un Jaunpiebalgas.

Vairāk par to, kādi ir dejotāji un viņu vadītājs, lasiet 5. aprīļa laikrakstā “Alūksnes un Malienas Ziņas”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.