Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

SAC “Pīlādži” svētki! 

Ir debesis atkal tik tuvas!
Es mākonī slīdu kā laivā
ar ziedošām saules burām,
un mirklis pieskaras vaigam.
Ir debesis atkal tik mīļas!
Un vienmēr gaismas tām gana –
tavi vārdi kā putni tur dzīvo
un spārniem svētību zvana

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

19. aprīlī aprūpes centrā pulcējās iemītnieki un viesi, lai atzīmētu centra pastāvēšanas trešo gadadienu un aizgājušās Lieldienas. Saule spožus starus laistīja kopš agra rīta, putnu dziesmas ielīksmoja ikvienu, tādēļ stundu ritējums nebija garš un ātri vien pienāca laiks, lai dotoszālē. 

Centra vadītāja Laima Kaņepe lika aizdomāties par ēkas likteni. Esam priecīgi, ka ēka dzīvo jaunu dzīvi, daudziem darbiniekiem nodrošinātas darba vietas, bet iemītnieki jūtas aprūpēti un priecīgi, ka savas dienas var vadīt gaišās, sirmgalvjiem piemērotās telpās.

Alūksnes novada Sociālo lietu pārvaldes  vadītāja Ilze Posta atzīmēja, ka vienmēr ir prieks ierasties “Pīlādžo” un redzēt apmierinātus ļaudis. Par to liels paldies visai komandai

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mālupes pagasta pārvaldes vadītāja Iveta Priede ir gandarīta, ka skola atdzimusi citā veidolā un centrā strādā Mālupes pagasta iedzīvotāji.

Paldies sakām par emocionālo aprūpes centra “Alūksne” vadītājas Baibas Meisteres vēstījumu, kā tika veidots centrs, ar kādām grūtībām nācās sastapties darbā, lai izveidotu patīkamas telpas, kur klientiem vadīt vecumdienas un darbiniekiem vieglāk veikt savus darba pienākumus.

Paldies Ievai Pētersonei, kas pirmsākumos veica sociālās aprūpētājas darba pienākumus. Arī viņa dalījās par savu pieredzi strādājot centrā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Centra vadītāja Laima Kaņepe pateicās darbiniekiem, kas apzinīgi strādājuši kopš centra atklāšanas.

Vislielākais prieks ir saņemt iemītnieku neviltoto PALDIES par darbu, ko visi kopā veicam. Strādājot aprūpes centrā, darbam jābūt sirdsdarbam, lai būtu rezultāts. 

Paldies iemītniekiem, kas izvēlējušies “Pīlādžus” kā savas mājas. Paldies, ka viņi iesaistās aktivitātēs, izdzīvo ikvienu mirkli, kas dots. Paldies, ka viņi mums ir, jo citādāk jau nevajadzētu aprūpes centrus.

Mālupes saieta nama sieviešu vokālais ansamblis ielīksmoja ar dziesmām un Lieldienu ticējumiem.

Svētku kliņģeri, kūka, cepumi un augļi, kas bija sagādāti cienastā iepriecināja ikvienu. Jubileja nosvinēta ar domu, lai vēl ilgus gadus pastāvētu aprūpes centrs un visi iemītnieki justos mīlēti un vajadzīgi.

Foto: Edgars Galla

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.