Pirmdiena, 12. janvāris
Reinis, Reina, Reinholds, Renāts
weather-icon
+-14° C, vējš 1.48 m/s, Z-ZA vēja virziens
Aluksniesiem.lv bloku ikona

Policija lūdz atsaukties

Pagājušajā nedēļā Alūksnes rajona policijas pārvalde pa pastu saņēma iesniegumu no kalncempieša, 1980.gadā dzimuša vīrieša, kas ieslodzījuma vietā izcieš sodu.

Pagājušajā nedēļā Alūksnes rajona policijas pārvalde pa pastu saņēma iesniegumu no kalncempieša, 1980.gadā dzimuša vīrieša, kas ieslodzījuma vietā izcieš sodu. Iesniegumā vīrietis atzīstas, ka 2004.gada decembrī Alūksnes evaņģēliski luteriskajā baznīcā nozadzis ziedojumu lādi.
“Šis otrais iesniegums, ko viņš policijai atsūta pa pastu un atzīstas vecos nedarbos. Šoreiz vīrietis raksta, ka ziedojumu lādi nozadzis ceturtdienas vakara dievkalpojuma laikā un atzīst savu vainu. Pašlaik policijai ir iesniegums no vainīgā par savas vainas atzīšanu un iesniegums no baznīcas, bet nav aculiecinieku. Lai arī notikums ir bijis pirms vairāk nekā gada, aicinām cilvēkus, kas kaut ko manījuši, vērsties Alūksnes rajona policijas pārvaldē,” saka Alūksnes rajona policijas pārvaldes Kārtības policijas biroja priekšnieks Zigurds Safranovičs.

Aluksniesiem.lv bloku ikona Komentāri