Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Atslēga labai veselībai

Tā kā ir ziema, tad runāsim par siltuma un karstuma enerģiju, kuras nepieciešamas cilvēka normālai darbībai, un tās palīdz uzturēt ēteriskās eļļas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Siltuma enerģija

Siltums ir pati dzīvība. Cilvēka organismā siltumu izstrādā tievā zarna. Ja trūkst siltuma, iespējamas tādas problēmas kā divpadsmit zarnu čūla, tirpšana, krampji, akmeņu veidošanās, asinsvadu sklerotiskas izmaiņas, vairogdziedzeru funkciju traucējumi un pat insults un infarkti. Būtībā, ja trūkst siltuma enerģijas, sāk ciest visa organisma sistēma. Emocionālā līmenī šī enerģija atbilst priekam. Cilvēki, kuri piedzīvo prieku, mazāk slimo. Ēteriskās eļļas, kas papildina siltuma enerģiju ir: tējas koka, priedes, egles, kadiķa, dižegles, ciedru, vērmeļu, rozmarīna, melisas un kampareļļa. Tējas koka, melisas, vērmeļu un kampareļļa atjauno astrālā ķermeņa smalkās struktūras. Šīs eļļas var nēsāt arī nelielā medaljonā uz krūtīm, ik pa laikam ieelpojot to aromātu. Prieks ir īpaša gudrība, saka austrumos. Tāpēc jāpieradinās priecāties par pat visnenozīmīgākajiem notikumiem dienas gaitā, un tad nekāda negaidīta kaite neapmeklēšot.

Karstuma enerģija

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tā atbild par pareizu centrālās nervu sistēmas- galvas un muguras smadzeņu- funkcionēšanu. Emocionālajā līmenī tā ir laime un pilnīgs apmierinājums, tas ir; optimāls cilvēcisko emociju stāvoklis. Eksotiskā jasmīnu eļļa no senseniem laikiem tiek izmantota aromterapijā, lai pastiprinātu mīlas baudu. To pievieno masāžas līdzekļiem, smaržvielām, kosmētikai, izmanto smaržu vietā. Vispieejamākās ir ģerāniju, vērmeļu un rožu eļļa, ko plaši izmanto dažādas vīrusu infekcijas ārstēšanai. Karstuma grupas eļļas tiek galā ar stipru baiļu lēkmēm (pārmērīga aukstuma enerģija). Tas ir īpaši raksturīgs mirtes un vīraka eļļām, ko tradicionāli izmanto reliģiskos rituālos, jo tām piemīt spēja apturēt svešu negatīvo iedarbību ielaušanos un palielināt pozitīvās iekšējās enerģijas plūsmu, radot dvēselei un ķermenim harmoniskas funkcionēšanas stāvokli. Tās izmanto galvenokārt kā aromātiskus kvēpinātājus.

Protams, ka vislabāk sev izvēlēties ārstniecisko ēterisko eļļu ar profesionāļa palīdzību. Tomēr var izlīdzēties arī ar pašdiagnostiku. Pasmaržojot vienu vai otru eļļu, ikviens parasti intuitīvi jūt, vai viņam ir vajadzīga no šī aromāta nākamā enerģija. Ar to arī ēteriskās eļļas ir labas, ka kļūdas to izvēlē gadās reti, atšķirībā no sausajiem augiem, no ārstēšanās ar akmeņu un metālu palīdzību un citām alternatīvās medicīnas metodēm.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.