Abonēt

Reklāma

Veiksmīgs starts Andrejam Rastorgujevam

Publicitātes

Trešdien Vācijā notiekošajā Pasaules kausa sestajā posmā sprinta sacensībās vīriešiem Alūksnes biatlonists Andrejs Rastorgujevs ar vienu “pūdeli” desmit šāvienos ierindojās 12.vietā, kas ir augstākā viņa izpildījumā Pasaules kausa sacensībās kopš 2019.gada marta, kad viņš Norvēģijas trasē Holmenkollenā ierindojās 11.vietā 15 kilometru distancē ar kopēju startu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Alūksnes biatloniste Sanita Buliņa ceturtdien 7,5 kilometru sprinta disciplīnā finišēja 91.pozīcijā. S. Buliņa pirmajā ugunslīnijā pieļāva trīs kļūdas, bet otrajā šāva precīzi. Buliņa uzvarētājai zaudēja četras minūtes un deviņas ar pusi sekundes, bet distancē viņai 85.ātrākais solis.

Latvijas biatlonisti piektdien Oberhofā, Vācijā, notiekošajā Pasaules kausa sestajā posmā piedalīsies 4×7,5 kilometru stafetē vīriešiem. Uz starta stāsies 24 kvarteti, bet Latvija sacensības sāks no pēdējās, astotās, rindas un startēs ar 22.numuru. Plānots, ka pirmo etapu veiks Aleksandrs Patrijuks, kurš stafeti nodos Andrejam Rastorgujevam, tālāk trasē dosies Roberts Slotiņš, bet pēdējais posms paredzēts Edgaram Misem.

Sestdien norisināsies 4×6 kilometru stafete sievietēm, kur Latvija nebūs pārstāvēta. Posma noslēgumā svētdien vīrieši un sievietes sacentīsies distancē ar kopēju startu, no latviešiem piedaloties tikai Rastorgujevam.