Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Sporta skolas audzēkņiem – medaļas


BIATLONS. Pagājušajā nedēļā Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi startēja Latvijas kausa biatlonā VFS izcīņā Talsos. Foto: no personīgā albuma

Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola lepojas ar audzēkņu panākumiem. Pašlaik aktīvs sacensību laiks ir vieglatlētikā, biatlonā, džudo, un nupat kā sākās arī futbola sacensības.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sporta skolas direktore Līga Tomsone stāsta, ka daži bērni sacensībās apmulst, jo nav sen startējuši, bet citi savukārt ir ļoti gatavi un to rāda arī rezultāti. Jānis Žagars Latvijas čempionātā vieglatlētikā U14 vecuma grupā divu stundu laikā izcīnīja divus zelta medaļas – 2000 metru distancē un 1000 metru skrējienā. “Jānis ir “dzelzs vīrs”. Ļoti lepojamies un priecājamies! Viņš ieguldīja lielu darbu. Jāni arī atbalsta ģimene, kas ir svarīgi. Trenere Zoja Ribuša teic, ka bijusi pārliecināta par Jāņa varēšanu,” stāsta L.

Tomsone. Savukārt Latvijas čempionātā vieglatlētikā U-16 vecuma grupā labi startēja Maksims Pavlovs 2000 metru distancē uzreiz aiz olimpiskā sešinieka. “Jaunannietis šajā pašā vecuma grupā varēs startēt arī nākamgad, un, nopietni trenējoties, noteikti ir iespējams rezultātu uzlabot,” teic L. Tomsone. Latvijas čempionātā vieglatlētikā U14 grupā Katrīna Smoļaka 2000 metru soļošanā izcīnīja bronzas medaļu.

Džudistiem notika atlases sacensības Eiropas kadetu čempionātam. Latvijas izlases sastāvā iekļauta arī Evelīna Javorska, kura jau vairākus gadus sacensībās uzrāda labus rezultātus. Kā saka L. Tomsone – tā ir liela iespēja un arī atbildība. Sportistes brālis Roberts Javorskis Baltijas čempionātā džudo U-21, uz tatami cīnoties ar gados vecākiem pretiniekiem, nopelnīja godpilno 3.vietu. “Robertam vīrusa “Covid -19” ierobežojumu dēļ, atceļot sacensības, nebija iespēja pagājušajā sezonā sevi pierādīt Eiropas līmenī. Viņš bija U-18 vecuma grupā savā svara kategorijā nepārspēts līderis. Robertam viss vēl priekšā, jo talants, apņēmība un cīņasspars viņam ir,” saka L. Tomsone.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No Latvijas kausa biatlonā VFS izcīņas mūsējie atgriezās ar sešiem kausiem. Zelta vērtie kausi – Reinim Volbergam un Lindai Elizabetei Briltei, sudraba – Danielam Kodaļevam, bet bronzas – Matīsam Meirānam, Niklāvam Forsteram un Martai Pētersonei. Savukārt Latvijas čempionātā rollerslēpošanā S20 grupā Sanita Buliņa ieguva 1.vietu, bet Sandra Buliņa 2.vietu.

Sācies arī Ziemeļaustrumu reģiona futbola čempionāts, kur Alūksnes sporta skolu pārstāv sešas komandas. “Pirmās uzvaras un zaudējumi jau bijuši. Sacensības noslēgsies līdz septembrim,” stāsta L. Tomsone. Viņa piebilst, ka visās sacensībās sportisti startē īpašos apstākļos – bez skatītāju un atbalstītāju klātbūtnes.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.