Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Rīt Alūksnes ezerā – ātrumlaivu sacensības

Sestdien, 11. jūlijā Alūksnes ezerā norisināsies UIM starptautiskās sacensības “Aluksne cup” un pirmais posms Latvijas atklātajā čempionātā ātrumlaivām. Sacensībās kuplā skaitā gan ar debitantiem, gan vecmeistariem piedalīsies arī pašmāju sportisti, biedrība “Ūdens motosporta klubs “NordOst”” ar savu komandu, kas pērn kļuva par uzvarētājiem komandu kopvērtējumā Latvijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Sanita Spudiņa informē, ka sacensību norises laikā alūksniešiem un pilsētas viesiem jārēķinās ar vairākiem ierobežojumiem Pilssalā un iekšezera teritorijā visas dienas garumā.

“Jārēķinās ar zināmām neērtībām Pilssalā, kas būs tieši saistīta ar šo sacensību norisi. Lai sacensības noritētu droši un bez starpgadījumiem, šajā dienā nebūs atļauts izmantot publiskās peldvietas Pilssalā un peldvietu “Vējiņš”. Tāpat laika posmā no pulksten 8.00 līdz 20.00 būs slēgta visa veida ūdens transportlīdzekļu satiksme iekšezerā. Gaisa trošu nobrauciens šajā laika posmā darbosies ierobežoti. Atgādinām, ka sacensību laikā peldēties iekšezerā citās vietās ir kategoriski aizliegts,” saka S. Spudiņa.

Sacensību atklāšana paredzēta pulksten 12.00, savukārt sacensību uzvarētāju apbalvošana notiks pulksten 18.00. Latvijas ūdens motosporta federācija informē, ka sacensībās būs pārstāvētas vairāk nekā 10 ātrumlaivu klases un tajās plāno piedalīsies sportisti arī no Igaunijas, Somijas, Polijas, Lietuvas un citām valstīm, bet lielākais dalībnieku skaits būs no Latvijas ūdens motosporta klubiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Šajā dienā alūksniešus aicinām kļūt par šo sacensību līdzjutējiem un atbalstīt sportistus. Sacensības varēs apmeklēt par brīvu,” saka S. Spudiņa.

Latvijas čempionāta 1. posmā Alūksnē biedrības “Ūdens motosporta klubs “NordOst”” komandā startēs 10 sportisti šādās laivu klasēs:

Jauniešu klases
JT 250 # 68 Matīss Sniķers (treneri – Monta Melzoba, Andris Musts), kurš būs debitants;
GT-15 # 67 Hēra Žaklīna Biete (treneri – Andris Musts, Monta Melzoba), kura arī būs debitante;

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

* abi piloti – gan Matīss, gan Hēra – izauguši no biedrības “Nord Ost” organizētajām apmācību programmām trīs gados.
GT-15 Nida Kilinskaite (Lietuva);

Pieaugušo klases
GT-30 Roberts Minings;
T-550 Kristaps Upenieks;
O-250 Reinis Musts;
S-550 Gints Rozenbergs;
F-4 Niklāvs Parolis;
RN-2000 Gints Puriņš;
RN-2000 Normunds Sniķers.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.