Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Rastorgujevu pieviļ šaušana

Piektdien, Dušņikizdrojā (Polija) Eiropas čempionātā biatlonā notika sacensības sprintā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Trīskārtējs Eiropas čempions – 32 gadus vecais Andrejs Rastorgujevs.
Foto no: twitter.com/IBU_CUP

Tajā Latvijas biatloniste Baiba Bendika 7,5 kilometru sprinta disciplīnā izcīnīja pirmo vietu un pirmo reizi karjerā tika kronēta par Eiropas čempioni.
Mūsu juniore Sanita Buliņa pirmajā ugunslīnijā neaizvēra četrus mērķus, bet otrajā vēl vienu un uzvarētājai zaudēja trīs minūtes un 41,8 sekundes, kas ļāva ieņemt 106.pozīciju. Tikmēr māsa Sandra Buliņa kļūdījās attiecīgi trīs un divas reizes, finišu sasniedzot nepilnas piecas minūtes pēc Bendikas. Viņa ierindojās 115.vietā.

Sacensībās piedalījās 128 sportistes.
Tikmēr vīriem alūksnietis Andrejs Rastorgujevs 10 kilometru sprintā izcīnīja 22.vietu. Rastorgujevs garām mērķim vienu lodi raidīja šaušanā guļus, vēl divus “pūdeļus” pievienoja ugunslīnijā stāvus un ieņēma 22.vietu. Distancē Latvijas biatlonistam bija piektais ātrākais solis. Rastorgujevs Polijā par Eiropas čempionu tika kronēts trešdien individuālajā distancē.
Sestdien notiks sacensības iedzīšanā, bet svētdien – jauktajās stafetēs.
Turpinājumā februārī Pokļukā norisināsies pasaules čempionāts, pēc tam būs divi Pasaules kausa posmi Nove Mesto, bet sezonas izskaņa paredzēta marta otrajā pusē Oslo.