Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Noslēdzies Apes novada kauss pludmales volejbolā

Aizvadītajā sestdienā pēc Jāņu svētkiem, noilgojušies pēc sportiskām aktivitātēm, 25 komandas labos laika apstākļos cīnījās par Apes novada kausiem pludmales volejbolā. Dalībnieku vidū bija pārstāvji no Bauskas, Rīgas, Lubānas,Valmieras, Jēkabpils, Raunas un protams Apes, Smiltenes, Alūksnes novadiem, vēstīts Apes novada mājaslapā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

 Jaunietēm- 3. vietā komanda “Bērzkalniņas”- Dārta Elīza Bērziņa, Enija Lija Kalniņa; 2. vietā “RSM” Evelīna Stalidzāne, Ieva Zarunka; uzvarētājas “Neizturīgās” Alīna Zīle, Enija Paleja.

Jauniešiem- cīņā par 3. vietu komanda “Bubenis” Mareks Ozols, Rihards Kārkliņš divos setos pieveica “Bazara nav” Aleksu Cvetkovu, Renāru Račiku.

Uzvarētāju noskaidrošanai bija nepieciešami trīs seti- izšķirošajā “Mežpils” Reinis Volbergs, Ģirts Džalilovs ar 11:8 pieveica “B-50” Ralfu Lānetu, Niklāvu Korkunovu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sieviešu grupā 3. vietā “DE” Elīna Karaseva, Dana Dzilna; otrās “SM” Sanija Ozoliņa, Madara Vorfolamejeva; uzvarētājas apenietes ‘RIO” Ilze Latika, Laura Jaunzeme.

11 komandas sacentās vīriešu konkurencē un finālos no pirmās grupas iekļuva “Alus” Ivars Blīgzna, Nauris Guoģis un ‘Lauris/Elvis” Lauris Ikaunieks, Elvis Bināns; no otrās apakšgrupas- “Princis” Rinārs Teters, Kristaps Bērziņš un “RR” Renārs Karro, Rolands Salenieks. Cīņā par trešo vietu Rinārs Teters ar Kristapu Bērziņu divos setos piekāpās Renāram Karro un Ralandam Saleniekam.

Finālcīņā uzvarētāju noskaidrošanai bija nepieciešami visi trīs seti un izšķirošajā- trešajā spraigā sacensībā ar rezultātu 11: 8 Ivars Blīgzna/Nauris Guoģis svin uzvaru pār Lauri Ikaunieku un Elvi Binānu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Avots: Apes novada mājaslapa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.