Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Izaicinājums drosmīgajiem – “Drosmes skrējiens”

05

Sestdien, 7. augustā, pirmo reizi Alūksnē notiks tautas piedzīvojumu un grūtību skrējiens “Drosmes skrējiens”. Organizatori prognozē, ka Alūksnes posmā piedalīsies ne mazāk kā 200 dalībnieki, kuriem sporta centrā “Mežinieki” būs jāveic vairāki drosmīgi pārbaudījumi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai arī “Drosmes skrējiens” notiek jau piekto gadu, Alūksne kā norises vieta izvēlēta pirmo reizi. Dažādu sagatavotības līmeņu dalībnieki varēs pārbaudīt savas fiziskās un mentālās spējas kādā no divām trasēm – 7 vai 14 kilometru garumā. Distancē būs jāpārvar dažādas grūtības, piemēram, koka barjeru siena, virvju tīkls, dzeloņstieples, auto riepas, ledaina ūdens baseins, grāvji, dubļu bedres, ūdens tilpnes un citi dabas veidoti šķēršļi. Arī smilšu maisu un koka bluķu nešana, akmeņu, traktora riepu velšana. Septiņu kilometru distancē kopumā jāveic 15 šķēršļi. Nepārvarēta šķēršļa gadījumā dalībniekam jāpilda soda vingrinājumi. Dalībnieki katrā distancē dalās sieviešu, vīriešu un komandu klasēs. Komanda sastāv no četriem līdz sešiem cilvēkiem, distance jāveic kopā un pilnā sastāvā. Par komandas finiša laiku tiks uzskatīts pēdējā biedra finiša laiks.

Katrā pilsētā, kur “Drosmes skrējiens” organizē sacensības, vietējie, šajā gadījumā Alūksnes novada iedzīvotāji, var startēt bez dalības maksas.

Bērni līdz 14 gadiem sacensībās var piedalīties tikai vecāka vai aizbildņa pavadībā, no 14 gadiem startēt var individuāli ar vecāka vai aizbildņa atļauju.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.