Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Iespējas sportot joprojām ierobežotas

Foto: pexels.com/ attēlam ilustratīva nozīme

Kaut ārā mūs priecē siltais laiks un ir vēlme sportot, diemžēl joprojām spēkā ir pulcēšanās ierobežojumi, tādēļ no maijā paredzētajiem sporta pasākumiem notiek tikai tie, kas ir bez pulcēšanās un veicami individuāli. Pārējie ir atcelti vai pārcelti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacenšas disku golfā

Maija sākumā aizvadītas disku golfa sacensības ziemas sporta bāzē “Mežinieki” Alūksnes novadā. Mērķis bija popularizēt disku mešanu pašmāju trasē, un aicinājumam atsaucās daudz interesentu. Vērojot sacensības, varēja redzēt, ka šī spēle ir iecienīta starp alūksniešiem, un mums ir parādījies daudz labu “golferu”. Sacensību foto un video – mūsu portālā www.aluksniesiem.lv.

Labā ziņa disku golfa entuziastiem ir tā, ka pašvaldība sola uzlabot “Mežinieku” infrastruktūru un attīstīt laukumu. “Kopumā ir plānots, ka “Mežinieku” attīstība nenotiks haotiski, bet liksim ieceres uz papīra, izveidojot plānu. Paldies jāsaka Jaunalūksnes pagastam un pašvaldībai – ja būs līdzekļi, jau iepriekšējā projektā izplānots nākamo deviņu grozu reģions un iekļauts kopējā “Mežinieku” attīstībā. Laukums tiks paplašināts uz Dūņezera pusi, un tam vajadzētu aptuveni 12 – 15 tūkstošus eiro,” stāsta Alūksnes novada pašvaldības sporta darba organizators Vilnis Veļķeris. Diemžēl novada budžetā pašlaik naudas nav, atliek cerēt uz ietaupījumu vai citiem ienākumiem, lai šo projektu attīstītu. Ir lietas, ko “Mežiniekos var izdarīt arī ar nelielām izmaksām, piemēram, skriešanas un nūjošanas celiņi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pārceļ vēlāk

Savukārt tradicionālais parka skriešanas seriāls diemžēl pārcelts uz vēlāku laiku, kad nebūs tik stingru pulcēšanās ierobežojumu. Bija plānots izveidot tradicionālo 1 km apli, kurā dalībnieki paši ar savām GPS ierīcēm /aplikācijām fiksē savu laiku, bet tas būtu ļoti grūti fiksējams un nebūtu izslēgta negodīga rīcība. Daudz dalībnieku bija arī no laukiem, brauca grupās, sanāktu, ka viņiem piedalīšanās būtu liegta. Organizatori sola jaunas distances pilsētā un varbūt pat “Mežiniekos”.

Bet skriešanas entuziastiem ir iespēja piedalīties orientēšanās sacensību “Horizonts” treniņos, kas tiek organizēti gandrīz katru nedēļu. Sīkāka informācija www.aluksneok.lv .

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atcelts ir arī mini futbola “Pavasara kauss”. Uz lielas jautājuma zīmes ir “VIVUS MTB” maratons, kas bija plānots 23. maijā “Mežiniekos”. Visticamāk, tas tiks pārcelts uz vasaras vidu vai beigām.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.