Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Foto: Māriņkalnā priecē uzlabotais sporta laukums

Māriņkalnā, pie Ziemeru pamatskolas, šogad veikti tik ļoti gaidītie uzlabojumi sporta laukumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ziemeru pamatskolas sporta laukumā noritējuši plaši būvniecības darbi, lai mazi un lieli sportot gribētāji varētu aktīvi pavadīt savu brīvo laiku. Mēs, Ziemera pagasta pārvalde, esam gandarīti par paveikto – Ziemeru pamatskolas sporta laukuma nodošanu ekspluatācijā un patiesi ceram, ka bērni un jaunieši novērtēs jaunā laukuma sniegtās iespējas, lai savu brīvo laiku pavadītu sportiskā garā, kopā ar klasesbiedriem draugiem un ģimeni,” teic Ziemara pagasta pārvaldes vadītāja Iveta Vārtukapteine. [ngg src=”galleries” ids=”64″ display=”basic_slideshow”]

Sporta laukuma kopējās būvdarbu izmaksas sastāda 85919,84 eiro, no tās 40000 eiro ir mērķdotācija, kas piešķirta pamatojoties uz Alūksnes novada domes lēmumu “Par Alūksnes novada pagastu teritoriālo vienību infrastruktūras un vides kvalitātes uzlabošanas mērķprogrammu 2018.-2021.gadam”.

Projektēšanu un autoruzraudzību veica SIA “Projekts EAE”, par projekta būvuzraudzību atbildēja SIA “RS Būvnieks”, savukārt, sporta laukuma izbūvi un aprīkošanu veica SIA „Smiltenes ceļinieks”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Laukumā ir veikta meliorācijas sistēmas izbūve, kā arī izbūvēts grants seguma skrejceļš, 100 m garš sprinta posms, volejbola laukums, lodes grūšanas un šķēpa mešanas sektors, tāllēkšanas bedre un vingrošanas sektors, kā arī uzstādīts volejbola tīkls, futbola vārti un jaunas vingrošanas konstrukcijas,” norāda I.Vārtukapteine.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.