Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Vilciena kustības grafikam tiks pielāgots Gulbenes – Alūksnes bānīša reisu laiks

Foto: E. Podniece/visitgulbene.lv/ attēlam ilustratīva nozīme

No 4. jūnija turpmāk katru piektdienu, kā arī sestdienās un svētdienās kursēs vilciens no un uz Gulbeni, “Alūksniešiem.lv” noskaidroja Autotransporta direkcijas mājaslapā.

Kā vēstīts Autotransporta direkcijas mājaslapā: ” Uzklausot iedzīvotāju ierosinājumus, ir precizēts vilciena reisa izpildes laiks, kas no 2021. gada 1. jūnija tiks izpildīts no Madonas un Gulbenes līdz Rīgai un otrādi. Vilciens uz / no Madonas kursēs katru dienu, bet uz / no Gulbenes – piektdienās, sestdienās un svētdienās. Lai pasažieri varētu pārsēsties no vilciena autobusā un otrādi, ērti nokļūstot iecerētajā galamērķī, gaidāmas izmaiņas arī reģionālo autobusu maršrutos. Tāpat vilciena kustības grafikam tiks pielāgots Alūksnes–Gulbenes bānīša reisu izpildes laiks. Papildus tam tiks slēgti četri reisi autobusu maršrutā Nr.7989 Rīga–Madona–Lubāna, kas tiek izpildīti līdzīgā laikā.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vilciena kustības grafikam Gulbenē tiks pieskaņots Gulbenes–Alūksnes bānīša kustības saraksts: bānītis no Alūksnes darbadienās un svētdienās izbrauks plkst.15.25 un 19.55, bet sestdienās – plkst.16.30 un 20.10, savukārt no Gulbenes tas katru dienu izbrauks plkst.13.00, darbadienās un svētdienās – plkst.18.00, bet sestdienās – plkst.18.30. Atsevišķās mēneša sestdienās tiks izpildīts tvaika vilciena reiss: no Gulbenes tas izbrauks plkst.13.00, bet no Alūksnes – plkst.16.00 (sestdienās, kad tiks norīkots tvaika vilciena reiss, dīzeļvilciena reiss netiks izpildīts). Informāciju par dienām, kurās kursēs tvaika vilciens, var apskatīt Alūksnes–Gulbenes bānīša mājaslapā “www.banitis.lv.”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.