Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Vēlētāji: izdarīt izvēli ir grūti

Šodien Latvijā norisās 14.Saeimas vēlēšanas. Ziemera pagasta vēlēšanu iecirknī vēlēšanas norit mierīgi. Brīdī, kad iecirkni apmeklēja prese – rindas neveidojas. “Rīts gan iesākās ar pārsteigumu – nebija elektrības. Problēmu varēja ātri novērst un vēlēšanu norisi tas nekā neietekmēja. Ja arī elektrības nebūtu ilgāku laiku, vēlēšanas notiktu tāpat un risinājumi tiktu raksti,” stāsta Ziemera pagasta iecirkņa komisijas priekšsēdētāja Līga Kandele.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Māriņkalna vēlēšanu iecirknī uzrunātie vēlētāji atzina, ka izdarīt izvēli nav viegli. “Izvēlējos pēdējā brīdī. Līdz pat nākšanai īsti nezināju par ko balsošu. Pirms tam skatījos ar vēlēšanām saistītus raidījumus un sekoju līdzi politiskajām norisēm,” stāsta Ainis. Arī kāda cita vēlētāja , kas vēlējās palikt anonīma, teica, ka izvēlēties bija grūti – būtu gribējies balsot par vairākām partijām.

Alūksnes novada vēlēšanu iecirkņos izvēli jau izdarījuši 794 vēlētāji, kas ir 6,71% no kopējā balsstiesīgo skaita. Alūksnes novadā ir 11 841 balsstiesīgie. Pirmajā vēlēšanu stundā, no 7.00 līdz 8.00, vēlēt devās 257 vēlētāji. Līdz 12.00 vēlēt devušies 2655 vēlētāji. Kopumā novadā nobalsojuši – 3 192 (26,96%).

Lasi arī:

Šodien 14.Saeimas vēlēšanas

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.