Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Var pieteikties vakcinācijai Alūksnes vakcinācijas centrā 1. maijā

Vakcinācijas centrs Alūksnes Kultūras centrā būs atvērts 1. maijā no pulksten 10.00 līdz 17.00. Vakcinēs šobrīd atvērto prioritāro grupu iedzīvotājus. Īpaši aicināti pieteikties seniori, kuri vēl nav saņēmuši vakcīnu. Vakcināciju nodrošina AS “Veselības centru apvienība”, ziņo Alūksnes novada sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai saņemtu vakcīnu, aicinām attiecīgo prioritāro grupu iedzīvotājus pierakstīties vakcīnas saņemšanai uz noteiktu laiku. Tas ir izdarāms vietnē www.manavakcina.lv, kur, atzīmējot savu prioritāro grupu, varēs izvēlēties kādu no brīvajiem vakcinācijas laikiem, vai zvanot pa tālruni 8989, vēst Aploka.

Lai pieteiktos uz konkrētu vakcinācijas laiku caur www.manavakcina.lv:

  • Jāatver vietne manavakcina.lv (autentificējoties ar saviem internetbankas lietotāja datiem, eID vai eParakstu, un jāaizpilda pieteikums vakcīnai, ja tas vēl nav aizpildīts);
  • Ja iedzīvotāja prioritārā grupa ir atvērta, tad jāizvēlas kalendārā kāds no attiecīgās ārstniecības iestādes piedāvātajiem pieraksta laikiem;
  • Jāsagaida sistēmas apstiprinājums (īsziņa /e-pasts);
  • Jāierodas vakcinēties uz izvēlēto vietu un apstiprināto laiku.

Plašāka informācija par šobrīd atvērtajām prioritārajām grupām pieejama Veselības ministrijas mājas lapā šeit: https://www.vmnvd.gov.lv/lv/prioritari-vakcinejamo-personu-grupas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.