Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Uzlabos ugunsdrošību

Alekseja Grāvīša Liepnas pamatskolas multifunkcionālajā sporta zālē konstatētas neatbilstības ugunsdrošības prasībām, tādēļ jūnija domes sēdē Alūksnes novada pašvaldības dome lēma izdalīt 24 019 eiro no atsavināšanas procesā iegūtajiem līdzekļiem problēmas risināšanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Domes priekšsēdētāja vietnieks Druvis Tomsons norāda, ka problēma pašvaldībai bija zināma, bet līdz šim nav risināta, tomēr tagad vairs atlikt nevar. “Pašvaldība ir pieņēmusi lēmumu par izglītības iestāžu tīkla sakārtošanu, kas paredz saglabāt Liepnas skolu. Līdz ar to var drošāk pieņemt lēmumus, kas saistīti ar skolas sakārtošanu normatīvajām prasībām,” stāsta domes priekšsēdētājs Dzintars Adlers.

Lai nodrošinātu skolēnu pārvadājumus, pašvaldība iegādāsies arī autobusu, kas vedīs bērnus uz Liepnas skolu. Dz. Adlers skaidro, ka iepriekš autobuss skolēnu pārvadājumiem uz Liepnu bija, tomēr tas ir savu laiku nokalpojis. “Jābūt pārliecībai, ka transports nepievils un skolēnus droši un savlaicīgi nogādās uz skolu,” teic priekšsēdētājs.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.