Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

TV ekrānos atgriežas skatītāju iemīļotais raidījums TE!

Ar svaigu skatījumu no 11. septembra piektdienu vakaros LTV1 atgriezīsies skatītāju iemīļotais un godalgotais Latvijas raidījums TE! Tie būs astoņi ceļojumu stāsti laikā, kurus veidos skatītājiem pazīstamā un iecienītā komanda ar jauniem papildspēkiem. Saglabājot piedzīvojuma garšu, rotaļīgumu un izteiktu klātbūtnes sajūtu, jaunais TE! meklēs atbildi uz vienu galveno jautājumu: kur īsti Latvija dzīvo vairāk – pagātnē, tagadnē vai nākotnē? “Alūksniešiem.lv” vēsta Latvijas raidījuma TE! komunikācijas vadītāja Eva Šķēle.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Cik bieži mēs sev tā no sirds pajautājam – kas pa īstam notiek manā dzīvē? Es tikai nesen sāku sev šādu jautājumu uzdot un tas maina visu. Tas aizved pie atklātām sarunām ar apkārtējo un izgaismo, vai dzīvojam aktīvā pagātnē, pasīvā tagadnē vai sapņainā nākotnē. Tādā pozīcijā sevi atradusi arī visa TE! komanda 2020. gadā. Un ar šādu skatu – bez rozā brillēm – dosimies šodienas Latvijā, lai redzētu kāda izskatās mūsu kopējā īstenība,” tā Gustavs Terzens par atdzimušo raidījumu TE!. Gustavs būs tas, kurš astoņos raidījumos pieteiks aktuālo tēmu trijos skata punktos – “TE! Bija”, “TE! Ir” un “TE! Būs”.

“TE! Bija” pagātnes klātbūtnes stāstus veidos Marta Selecka un Dace Salnāja, “TE! Ir” tagadnes svaru uz saviem pleciem iznesīs Māris Olte un Pauls Timrots, savukārt “TE! Būs!” topošo nākotni lejuplādēt steigs Māra Sleja kopā ar TE! ģimenes jaunāko bērnu – aizrautīgo un intensīvi jūtošo Rihardu Sniegu. Jauno TE! veidos arī pieredzējušu un drosmīgu režisoru komanda – režisori Uģis Olte, Dainis Kļava, Oskars Miķelsons un Pauls Ķesteris.

VFS Films” vadītājs Uldis Cekulis piebilst:“Turpmāk šis būs nevis jaunatklāšanas, bet Latvijas raidījums – un šāds nosaukums nav mūsu ambīcija, bet patiesa vēlme saprast, kā dzīvot laimīgi nākamajā simtgadē.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunais TE! rudens sezonā šķetinās astoņas atšķirīgas un visos laikos svarīgas tēmas par Latviju – kaimiņu sadzīvošanu, paaudzes un laika ātrumu, dzīves vidi, izglītošanos, personīgo un valstisko, materiālo un futūristisko, vēsturi kā mantojumu un sociālo līdzatbildību. Savukārt, ņemot vērā skatītāju lielo iesaisti iepriekšējās raidījuma sezonās, TE! turpinās iemīļoto tradīciju – grābeklīša slēpšanu un meklēšanu, šoreiz – virtuāli.

TE! būs iespējams piedzīvot astoņos piektdienu vakaros LTV 1 no 11. septembra plkst. 21.05 ar diviem atkārtojumiem. Raidījumus varēs noskatīties arī sabiedrisko mediju satura atskaņotājā Replay.lv un LMT Viedtelevīzijā.

Raidījumu veido VFS Films un projektu līdzfinansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. TE! partneri ir Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Latvijas Televīzija, Latvijas Mobilais Telefons, filmu studija Kultfilma un Aģentūra Zebra. Raidījuma atbalstītāju vidū ir Radio SWH, Žurnāls IR un Latvijas Valsts kinofotofonodokumentu arhīvs.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.