Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Tiesībsargs aicina pieteikt cilvēkus un organizācijas gada balvai cilvēku ar invaliditāti atbalstam

Jau sesto gadu tiesībsargs sadarbībā ar invalīdu un viņu draugu apvienību “Apeirons” un Latvijas Nacionālo bibliotēku aicina konkursam “Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam” pieteikt cilvēkus un nevalstiskās organizācijas, kas ikdienā iesaistās un pastāv par cilvēku ar invaliditāti tiesībām dzīvot pilnvērtīgu dzīvi, aģentūra LETA uzzināja Tiesībsarga birojā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Foto: pixabay.com

Birojā uzsvēra, ka konkurss ir kļuvis par neatņemamu Tiesībsarga biroja un sadarbības partneru ikgadēju tradīciju, un tiek rīkots ar mērķi novērtēt un atbalstīt cilvēku ar invaliditāti intereses pārstāvošo nevalstisko organizāciju, kā arī individuālu darbību.

Tādejādi gan sekmējot labās prakses attīstību cilvēku ar invaliditāti tiesību aizsardzībā, gan arī veicinot sabiedrības izpratni un iesaisti cilvēku ar invaliditāti situācijas uzlabošanā.

Šogad konkursā ir izvirzītas sešas nominācijas – “Uzdrīkstēšanās”, “Nodarbinātības veicinātājs”, “Sociālo tīklu balss”, “Izglītotājs”, “Bērnu atbalsts” un “Pakalpojumu nodrošinātājs”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šogad Tiesībsarga birojā īpaši aicina izcelt aktivitātes, kas palīdzējušas cilvēkiem ar invaliditāti Covid-19 laikā.

Visās nominācijās ir iespējams pieteikt nominantus divās kategorijās – gan kā nevalstiskās organizācijas (biedrības, nodibinājumus), gan kā individuālu sniegumu (individuāla persona, uzņēmums, sociālais uzņēmējs, domubiedru grupa), kuri pēdējā gada laikā veltījuši savu enerģiju tieši cilvēku ar invaliditāti labā.

Nominantus var pieteikt ikviens iedzīvotājs, institūcija, pašvaldība, uzņēmums vai organizācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Visus līdz šā gada 5.oktobrim iesūtītos pieteikumus vērtēs neatkarīga žūrija. Birojā informēja, ka balvas saņēmēji publiski tiks paziņoti un apbalvoti 3.decembrī svinīgajā ceremonijā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.

Pieteikuma anketas var atrast Tiesībsarga biroja mājaslapā, un tās jāiesūta e-pasta adresē “gadabalva@tiesibsargs.lv”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.