Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Sūdzas par drošību remontdarbu laikā

Aizvadītajā nedēļas nogalē sociālajā vietnē “Facebook” alūksniešu uzmanību piesaistīja ieraksts, kurā bija vēstīts par nelaimes gadījumu, kas noticis Tālavas ielā – ielā, kur pašlaik notiek vērienīgi būvdarbi. “Šodien Tālavas ielā šādā bedrē iekrita sieviete un guva smagas traumas! Labi, ka tas nenotika tumsā, tad sieviete vispār paliktu bezpalīdzīgā stāvoklī. Tika izsaukti mediķi un cietusī nogādāta slimnīcā,” sociālajos tīklos vēstīja kāda alūksniete, aicinot iedzīvotājus uzmanīties, būvdarbu laikā pārvietojoties pa Tālavas ielu un pauda cerību, ka šis gadījums tiks izmeklēts un vainīgie saukti pie atbildības.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jautāta par sestdien notikušo negadījumu Tālavas ielas būvlaukumā, Alūksnes novada pašvaldības Centrālās administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka atbild: “Pašvaldība, sestdien par notikumu uzzinot no ieraksta sociālajā tīklā “Facebook”, vērsās pie būvuzņēmuma, kas veic darbus Tālavas ielā. Pēc būvnieka sniegtās informācijas, piektdien, 21. oktobrī, objektā darbi ritēja līdz pulksten 19.00. Darbu beidzot, darbinieki objektu apsekoja – visas gūlijas bija nosegtas ar plēvi un virsū uzstādīts vadstatnis, lai norobežotu šo zonu. Sestdien pēc saņemtās informācijas būvuzņēmējs nosūtīja darbiniekus veikt situācijas pārbaudi. Būvuzņēmums informēja pašvaldību par konstatēto, ka norādītajā vietā joprojām visas gūlijas atradušās apklātas un norobežotas ar vadstatni.”

E. Aploka skaidro, ka vadstatņa svars ir 35 kg, to nevar tik vienkārši pārvietot, tādēļ būvuzņēmums pieļauj, ka kāds satiksmes dalībnieks ar transportlīdzekli, iespējams, bija to aizķēris. Tādēļ tas vairs neatradās uz gūlijas, kas bija pārsegta ar plēvi.

“Atvainojamies iedzīvotājai par notikušo situāciju. Aicinām arī citus iedzīvotājus, kuri dzīvo vai kuriem ir kājām vai ar auto jāpārvietojas šajā vai citā teritorijā, kur notiek būvdarbi, būt ļoti vērīgiem, jo būvniecības laikā pārvietošanās ir apgrūtināta,” saka E. Aploka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sandra Apine, Aivita Lizdika

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.