Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Stāvlaukums – turpmāk tikai veikala klientiem

Alūksnē, Helēnas ielas 59 stāvlaukumā, pie veikala “Dārza bodīte” ilgstoši transportlīdzekļus vairs nedrīkst novietot stāvēšanai. Tagad tur izvietota ceļa zīme “Stāvlaukums” un transportlīdzekļus drīkst novietot līdz divām stundām tikai veikala klienti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nebija vietas

Zināms, ka gan pilsētas iedzīvotāji, gan blakus daudzdzīvokļu mājās dzīvojošie bieži vien šajā stāvlaukumā ilgstoši novietoja savus transportlīdzekļus. Sazinoties ar zemes īpašnieku Raiti Egli, noskaidrojām, ka šāds risinājums pieņemts, jo dienas laikā stāvlaukumā vairs nebija vietas veikala klientu transportlīdzekļiem.

“Pirmkārt, tā ir privāta zeme, un zīmes ir saskaņotas ar “Latvijas Valsts ceļiem”. Ne jau no labas gribas tika tērēta nauda ceļa zīmēm. Otrkārt, pēc ēkas un laukuma renovācijas, ap pusdienlaiku pie veikala vairs nevarēja piebraukt. Nerunājot par to, ka vēl kāds šajā laukumā glabāja savas automašīnas. Bija jau arī tā, ka veikalam pat nevarēja pievest preci pie noliktavas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar tiem, kuri glabāja ilgstoši savus transportlīdzekļus laukumā, mēs nedaudz tikām galā, ievietojot zīmītes logā, bet nav iespējams izsekot līdzi tiem autovadītājiem, kuri pa dienu liek stāvlaukumā mašīnas un dodas kaut kur citur. Ceļa zīmes autovadītājiem ir jāievēro,” saka R. Egle.

Foto: Agita Bērziņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.