Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Sāks siltumtrases būvniecību Siguldas ielā

Foto: GoogleMaps

Šonedēļ Siguldas ielā, Alūksnē, plānots uzsākt siltumtrases būvniecību, kur SIA “Alūksnes enerģija” ierīkos centralizēto siltumtrasi Siguldas, Pumpura un Lāčplēša ielās un tās atzarus uz privātmājām un Nacionālo bruņoto spēku teritoriju, “Alūksniešiem.lv” pavēstīja Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA “Alūksnes enerģija” valdes loceklis Mārtiņš Kaļva informē, ka pašlaik objektā tiek organizēta rakšanas tehnika un veidotas materiālu noliktavas. Darbus 15.-16. jūlijā paredzēts sākt no Pumpura un Siguldas ielu krustojuma virzienā uz Pils ielu. Būvdarbi notiks pa vienu ielas pusi.

– Darbu veicēji izvietos informāciju par aktuālajiem satiksmes ierobežojumiem un iespēju robežās informēs apkaimes māju iedzīvotājus par ceļa posmu slēgšanu, taču lūdzam būt atsaucīgiem un automašīnas novietot vietās, kur tās netraucē darbiem un citiem iedzīvotājiem, – skaidro M. Kaļva.

Kopējais izbūvējamo siltumtīklu garums ir ap 1000 m. Plānotais siltumtrases posms ļaus nodrošināt ar siltumapgādi privātmāju mikrorajonu un NBS teritoriju, kopējā pievienojuma jauda sasniegs vismaz 3MW.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt jūlija beigās SIA “Rūpe” plāno sākt centralizētās ūdensapgādes un kanalizācijas vadu izbūvi Siguldas ielā virzienā no Pils ielas līdz Siguldas ielai 6A.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.