Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Problēma – parkā nav tualetes

Gan vietējie iedzīvotāji, gan tūristi bieži jautā, kāpēc Alūksnes muižas parkā, kura teritorija ir plaša, nekur nav tualetes, piebilstot, ka agrāk vismaz peldēšanas vietā “Vējiņi” bijusi “necila būdiņa”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.


Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka skaidro, ka vajadzību pēc labierīcībām minētajā teritorijā pašvaldība apzinās.

“Pašvaldībai ir gatavs projekts, ko īstenot peldēšanas vietas “Vējiņš” labiekārtošanas otrajā kārtā. Tas paredz uzbūvēt peldēšanas vietā būvi, kurā atradīsies tualetes, vieta zīdaiņu pārtīšanai, pārģērbšanās kabīnes. Realizējot projektu, parka apmeklētājiem būs iespēja izmantot šīs labierīcības,” saka E. Aploka.
Viņa klāsta, ka “Vējiņa” labiekārtojuma 1. kārtu īstenoja ar Latvijas Vides aizsardzības fonda (LVAF) finansiālu atbalstu, un arī 2. kārtas projektu bija paredzēts iesniegt LVAF projektu konkursā, taču šogad fonds neizsludināja tādu projektu konkursu, kurā pašvaldība ar šo projektu varētu startēt, lai pretendētu uz daļēju nepieciešamo finansējumu. Šobrīd pašvaldība gaida, kad LVAF izsludinās atbilstošu konkursu.

E. Aploka atgādina – dabisko vajadzību kārtošana sabiedriskā vietā ir klasificējama kā sīkais huligānisms, jo netiek ievērotas vispārpieņemtās uzvedības normas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.