Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

“Prāta laboratorijas” vasaras turnīrs noslēdzas Smiltenē

Erudīcijas spēles “Prāta laboratorija” trīs spēļu vasaras turnīrs noslēdzās ar spēli Smiltenē, kur laboranti tikās pirmo reizi. Uzvaru spēlē svinēja vietējā smilteniešu komanda “Kļūdīties ir cilvēcīgi” aiz sevis atstājot iepriekšējo spēļu līderkomandas. 2.vietu ieguva “Nieki vien”, bet 3.vietu “Malēnijas negudrie”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Spēlē Smiltenē gan piedalījās mazāks komandu skaits kā ierasts – 11. Dalībnieki bija ieradušies no Alūksnes, Alūksnes novada, Smiltenes, Raunas, Mēriem, Rīgas, Palsmanes. Piecām komandām šī bija pirmā “Prāta laboratorijas” spēle. Tāpat kā divās iepriekšējās “Prāta laboratorijas” spēlēs, kas notika Alūksnē un Apē, Smiltenē spēles dalībnieki arī ziedoja Alūksnes un Apes novada fonda 17.projektu konkursam “Atbalsts iedzīvotāju iniciatīvām”. Spēles laikā saziedoja 180 eiro, bet kopumā trīs spēļu laikā ziedoti 686 eiro. Trīs spēļu kopvērtējumā uzvaru svinēja alūksniešu komanda “Malēnijas negudrie”, 2.vietā komandai “Šveices dakšas”, bet 3.vietā “Ceturtais piegājiens”.

Spēle Smiltenē bija “Prāta laboratorijas” 40. spēle. Piecu gadu laikā dalībnieki ziedojuši 12 223,60 eiro atbalstot kopienu. “Prāta laboratorija” atbalstījusi, piemēram, pūriņus Alūksnes un Apes 2020. gadā dzimušajiem mazuļiem (dzija, kastītes u.c.), šujmašīnas iegādi Mālupes rokdarbnieču klubiņam , Apes un Alūksnes politiski represēto kluba “Sarma” iniciatīvu izvietot goda plāksni Strautiņos, papildinājuši dzīvnieku mājas “Astes un Ūsas” barības krājumus, iegādājušies pledus un spilvenus Opekalna baznīcai, pufus Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolai, Apes senioru klubam “Tandēms” dzijas un sadzīves priekšmetu, Apē Vaidavas dabas takā ierīkoti soli un galdi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.