Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Piešķirts pabalsts komunistiskā režīma politiski represētām personām Alūksnes novadā

Foto: Latvijas Politiski represēto apvienība

Alūksnes novada domes deputāti 29. aprīļa sēdē lēma par grozījumiem 2014. gada 27. marta saistošajos noteikumos Nr. 7/2014 “Par materiālo atbalstu iedzīvotājiem Alūksnes novadā”. Grozījumi paredz vienreizēja pabalsta piešķiršanu komunistiskā režīma politiski represētām personām Alūksnes novadā, ziņo Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Sanita Spudiņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa uzsver, ka pabalsts politiski represētām personām ir Alūksnes novada pašvaldības brīvprātīga iniciatīva ar mērķi sniegt atbalstu 1941. gada 14. jūnija deportāciju 80. atceres gadskārtā.

Pabalstu piešķir 1941. gada 14. jūnijā komunistiskā režīma politiski represētai personai, kura savu pamata dzīvesvietu ne vēlāk kā no 2021. gada 1. janvāra ir deklarējusi Alūksnes novadā. Pabalstu piešķir vienu reizi un tā apmērs ir 100 EUR. Lai to saņemtu, personai ir jādodas uz Dzimtsarakstu nodaļu, līdzi ņemot personu apliecinošus dokumentus un jāaizpilda iesnieguma forma. Lūgums iepriekš sazināties, lai vienotos par vīzītes laiku. Tālrunis saziņai 26360529.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.