Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Piektdien atklās Alūksnes militārās bāzes jauno sporta kompleksu

Piektdien atklās Alūksnes militārās bāzes jauno sporta kompleksu, “Alūksniešiem.lv” noskaidroja aģentūrā Leta. Alūksnes Nacionālo bruņoto spēku Kājnieku skolas jaunā sporta kompleksa atklāšanas ceremonija norisināsies piektdien, 9.jūlijā, pulksten 12.00

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Svinīgajā pasākumā piedalīsies Aizsardzības ministrs Artis Pabriks (AP), Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš, Mācību vadības pavēlniecības komandieris pulkvedis Oskars Kudlis, kā arī vienības karavīri un citi aicinātie viesi.

Departamentā skaidroja, ka sporta komplekss sniegs iespēju jaunajiem karavīriem un Kājnieku skolas personālam pilnveidot un uzturēt savu fizisko sagatavotību.

Sporta kompleksā ietilpst sporta spēļu zāle, kas ir paredzēta basketbola, volejbola, florbola, handbola, badmintona un telpu futbola spēlēm. Savukārt individuālajiem treniņiem ir izveidota trenažieru zāle, funkcionālā fitnesa zāle un vingrošanas zāle.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā norādīja departamentā, būvniecības projekta kopējās izmaksas ir 3,8 miljoni eiro. Projekta īstenošanu veica uzņēmums AS “UPB”.

Jau ziņots, ka Alūksnes novadā laika posmā no 2019. līdz 2023.gadam AM plāno veikt ievērojamas investīcijas infrastruktūras attīstībā, paredzot Alūksnes militārās bāzes, poligona “Lāčusils” un militārās bāzes “Meža Strautiņi” infrastruktūras uzlabošanu.

Iepriekš jau vēstījām, ka ēkas kopējā platība būs aptuveni 3000 m2 , bet būvtilpums 23795 m3. “Ēkā izbūvēs vienu, aptuveni 1400 m2, sporta zāli ar laukumiem dažādām komandu sporta spēlēm – basketbolam, volejbolam, handbolam, kā arī mazākas sporta zāles vingrošanai, trenažieriem un smagatlētikai. Tur paredzētas arī vairākas ģērbtuves un sporta inventāra uzglabāšanas telpas,” laikrakstu informēja Aizsardzības ministrijas Militāri publisko attiecību departamenta Preses nodaļas vecākā referente Sandra Brāle.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.