Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Pededzes tautas nama lielajā zālē nomainīts grīdas segums

Alūksnes novada pagastu teritoriālo vienību infrastruktūras un vides kvalitātes uzlabošanas mērķprogrammas ietvaros Pededzes pagasta pārvalde īstenoja projektu “Pededzes tautas nama lielās zāles grīdas seguma nomaiņa”, vēst Pededzes pagasta pārvaldes vadītāja Daiga Vītola.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Foto: D. Vītoliņa

 D. Vītola uzsver, ka Pededzes tautas namā lielās zāles parketa dēlīšu segums nebija mainīts kopš nama uzcelšanas brīža. Grīdas segumā ekspluatācijas laikā radušies mehāniski bojājumi, bojātais hidroizolācijas slānis veicinājis koka elementu trupi. Grīdas segums bija kļuvis nelīdzens. Tā kā Pededzes tautas nams kļuvis par iecienītu atpūtas, izklaides, nodarbību un tikšanās vietu, pašdarbības kolektīvu mēģinājumu, sarīkojumu un koncertēšanas vietu, grīdas seguma nomaiņa tika izvirzīta par prioritāti.

 Izsludinātajā iepirkuma procedūrā tika noskaidrots darbu veicējs – SIA “Sporta halle”, kas veica vecās grīdas demontāžu, koka lāgu nomaiņu un ieklāja jaunu segumu – oša grīdas dēļus. Pededzes tautas nama lielās zāles grīdas seguma nomaiņas izmaksas ir 16624 eiro ar PVN.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.