Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Par SIA “Alūksnes nami” valdes locekli uz 5 gadiem ievēlēts Mārtiņš Kaļva

Mātiņš Kaļva/ foto no aluksniesiem.lv arhīva

Ar Alūksnes novada pašvaldības izpilddirektores Janīnas Čugunovas kā sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Alūksnes nami”kapitāla daļu turētāja pārstāvja šī gada 2. jūlija lēmumu par SIA “Alūksnes nami” valdes locekli uz pieciem gadiem ievēlēts Mārtiņš Kaļva, informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

E. Aploka norāda, ka viņa pilnvaras SIA “Alūksnes nami” valdes locekļa amatā sākas šī gada 5. jūlijā. Ar kapitāldaļu turētāja pārstāvja lēmumu M. Kaļvam atļauts savienot SIA “Alūksnes enerģija” valdes locekļa amatu un SIA “Alūksnes nami” valdes locekļa amatu.

Mārtiņš Kaļva no 2020. gada 25. novembra bija ievēlēts SIA “Alūksnes nami” valdes locekļa amatā līdz brīdim, kad normatīvajos aktos noteiktajā nominēšanas kārtībā tiek iecelts SIA “Alūksnes nami” valdes loceklis.

Alūksnes novada pašvaldība kā SIA “Alūksnes nami”100% kapitāla daļu turētāja šī gada 2. jūnijā atkārtoti izsludināja atklātu konkursu uz SIA “Alūksnes nami” valdes locekļa amatu. Tam bija pieteikušies divi kandidāti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursu organizēja ar SIA “Alūksnes nami” kapitāla daļu turētāja pārstāvja rīkojumu izveidota Nominācijas komisija, kas, atbilstoši Ministru kabineta noteikumu Nr. 20 “Valdes un padomes locekļu nominēšanas kārtība kapitālsabiedrībās, kurās kapitāla daļas pieder valstij vai atvasinātai publiskai personai” un SIA “Alūksnes nami” valdes locekļa amata kandidāta nominācijas procesa nolikuma prasībām, kandidātus vērtēja divās kārtās, informē E. Aploka.

Pēc speciālistes sniegtās informācijas, pirmajā kārtā komisija vērtēja kandidātu iesniegto dokumentu atbilstību nolikuma prasībām un kandidātu atbilstību izvirzītajām prasībām. Abi kandidāti tika virzīti uz nominācijas procesa otro kārtu – interviju, kur kandidāti prezentēja savu redzējumu par SIA “Alūksnes nami”.

Pamatojoties uz iepriekšminēto Ministru kabineta noteikumu 36. punktu un ņemot vērā Nominācijas komisijas locekļu sniegtos kandidātu izvērtējuma rezultātus, atbilstoši nominācijas procesa nolikumā noteiktajām kandidātu atlases prasībām un kritērijiem, komisija SIA “Alūksnes nami” valdes locekļa amatam izvirzīja Mārtiņu Kaļvu, kurš ieguva lielāko punktu skaitu un viņa pieredze un zināšanas tika atzītas par atbilstošām valdes locekļa amata pienākumu veikšanai.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (2)

  1. Zinot kādas ir Alūksnes Namu saistības ar Alūksnes enerģiju un bijušo Simoni, es brīnos kā šeit netiek saskatīts interešu konflikts. Ierēdņi jau vispār kā tautā saka “strah poterjaļi”. Lai nu veicas, valdes locekli! Skumja nākotne iedzīvotājiem priekšā, gaidiet 1eur komisijas maksu par rēķina saņemšanu elektroniskajā pastkastē arī Alūksnes Namos.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.