Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Pagarināts lietas izskatīšanas termiņš

Liecinieku 26. janvāra pusnaktī Alūksnē, Latgales un Uzvaras ielu krustojumā fiksētās fotogrāfijas.
Foto: liecinieki

Pagarināts lietas izskatīšanas termiņš administratīvajā procesā, kurā, iespējams, iesaistītas divas Valsts policijas amatpersonas. Administratīvās lietas materiālus izskata Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde Valmierā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pārvaldes vadība norāda – tas nav nekas neparasts, ka lietās, kur aizdomu ēna krīt uz policijas darbiniekiem, izmeklēšana ir ilgāka. “Izmeklēšana turpinās, jo nepieciešama ilgstoša ziņu pārbaude, kā arī nozīmēta ekspertīze,” stāsta Valsts policijas pārstāve Zane Vaskāne, atgādinot, ka abas aizdomās turamās amatpersonas ir pārceltas zemākos amatos, kur satiksmes uzraudzība nav primārais dienesta pienākums.

Jautāta, kādas ziņas jāpārbauda, Z. Vaskāne atbild, ka šobrīd neko vairāk par lietas materiālu saturu nevar sniegt. “Ir jāgaida ekspertīzes slēdziens, ir jāpārbauda liecinieku sniegtā informācija. Konkrētu termiņu lēmuma pieņemšanai nevar pateikt,” viņa saka.

Jāatgādina, ka pagājuši vairāk kā trīs mēneši kopš 26. janvārī notikušā ceļu satiksmes negadījuma Uzvaras un Latgales ielu krustojumā, kur negadījuma izraisīšanā un aizbraukšanā no notikuma vietas aizdomās turēta Valsts policijas amatpersona. Savukārt otra amatpersona – par līdzdalību. 12. februāra laikrakstā, kurā aprakstīts minētais gadījums, tika pieminēta arī lietā iesaistīto liecinieku policijas rīcībā nodoto negadījuma fotogrāfiju noplūde, kā rezultātā viņi savas fotogrāfijas ieraudzīja raidījuma “Bez tabu” sižetā. Par šo pārkāpumu liecinieki vērsās ar iesniegumu Vidzemes reģiona pārvaldē 10. februārī. Jautāta, kā virzās izmeklēšana šajā jautājumā, Z. Vaskāne skaidro, ka “patlaban nav gūti pierādījumi pret konkrētu amatpersonu par to, ka fotogrāfijas nopludinājusi Valsts policijas amatpersona.”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.